Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen iskolatáskát vegyünk...

Milyen iskolatáskát vegyünk keresztfiamnak, aki szptemberben lesz elsős?

Figyelt kérdés
konkrét képeket árakat várok, honnan érdmes és milyen fajtát.anyuka nem akar kockatáskát amit az elsősőknek sktak.
2011. máj. 27. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkrétumokat nem tudok,csak azt,hogy külföldön terjedőben van a gurulós változat,mert rájöttek,hogy a kicsiknek rengeteg cuccuk van és kevés iskolában lehet otthagyni.Ami nekem nagyon tetszett,az a kicsiknek kitalált olyan merev gurulós bőrönd,ami valamilyen állatformájú,és rá is lehet ülni,kibírja a gyerekek súlyát.Ez reptéri kézipoggyász méretű darab.
2011. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor a keresztlányunk elsőbe ment, adtunk pénzt az apjának, hogy menjenek el vásárolni és válassza ki a kislány, hogy milyen táskát szeretne.
2011. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a gurulós jó ötlet csK Ő NEM TUNÁ HASZNÁLNI, MERT MIHELYT Vge a sulinak rögtön hozza busz, ughogy az felesleges. szülöknek nem aunk pénzt mert akkor megvennék a leggagibbat és a többi elmenne a semmire. vagy még szart se venének.
2011. máj. 27. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megoldható vidd el magaddal a kisfiút és válasszon ő amelyik tetszik neki.
2011. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hátizsákot semmi képpen, azt tte tönkre a hátam. Ha választani kell, kinézetben én ezt pártolom

[link]

Jobban eloszlik a súly, mert fektetve kell a könyvet-füzetet belepakolni, nem mint csak belevágni a hátizsákba. Bár ha a busz hozza-viszi, ő is válszhat, mert nem nagyon kell cipelnie.

2011. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez sajnos nem a divatról szól hanem a gyerek egészsége a tét.Nekem sem tetszik a kocka táska de lányomnak másodikas koráig az volt .Hátizsákot én sem ajánlom, szerintem személyesen vegyétek meg de a kisfiú is lássa.Fel kell neki probálni mert van 2 méret a táskákból,legallábbis a Budmilnál.Jók még a Herlitz táskák is.Ezeknek az áre 6000ft_12000ig.De lehet a csillagos ég is.
2011. máj. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!