Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Hozzon" a kistesó ajándékot...

"Hozzon" a kistesó ajándékot a nagynak első találkozáskor?

Figyelt kérdés
Akár a kórházban akár itthon,Jó dolog?Számít?
2011. máj. 28. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A kistesó maga az "ajándék".
2011. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem hozott. A nagytesó örült a kistesónak ajándék nélkül is. A nagy épp kétéves volt - gyakorlatilag szülinapjára kapta a tesót. :-)
2011. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk "hozott"! :) Számíthat,mert a legelején sem érzi úgy hogy csak a babával foglalkozik mindenki,de ha mégsem, aranyos dolognak tartom.Mi figyeltünk arra hogy mikor baba-látogatóba jöttek akkor a nagyhoz is jöjjenek,bementek a szobájába játszani vele,apró ajándékot kapott ő is,nem érezte "mellőzöttnek" magát.Nálunk nem volt féltékenység,imádat van,de nagyon bevontam/bevonom mindenbe,és igyekszem "egyformán" szeretni,törődni velük,és ami a kulcs szó (szerintem)együtt,nem külön vonulva babázni(pl játék közben,az ő szobájában törökülésben megszoptatom a kicsit)Nyilván nem az ajándékon múlik a féltékenység,hanem inkább gyerek függő,na meg az anyukán(családon) is sok múlik,meg egy bizonyos mértékben teljesen normális is,de egy jó kezdet lehet!egy mindjárt 3 éves és egy 7 hónapos kisfiúk anyukája
2011. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hozzon. Kedves gesztus. Én mai napig őrzöm azt a plüss nyuszit amit annak idején az öcsém hozott nekem. Pedig ennek már 23 éve. :)
2011. máj. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is hozott a kisfiam a nővérének ajándékot.
2011. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nálunk is hozott

nem kell nagy dolog elég egy kis plüss vagy apróság

2011. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog. Nálunk ez úgy volt, hogy mondtam a lányomnak, hogy a kistesója a pocimban mindent hall, amit mond neki, és már kérdezte tőlem a pocilakó, hogy ugyan minek örülne a nagytesója, ha mit hozna magával, amikor kibújik. Azután minden este beszélt a nagy a pocimhoz, és a kistesótól aqua beads gyöngyöt kért:) Úgy kapta meg, hogy amikor bejött a kórházba "együtt" fogtuk a kistesóval a becsomagolt dobozt. Ha azzal játszik, mindig kirak valamit a picinek is:) Amúgy 3 év van közöttük.
2011. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne. bár attól függ, mekkora a nagytesó. nálunk 3 évesen lett kistesója a fiamnak, nagyon várta őt eleve, és tényleg ő maga volt az ajándék. azóta is imádja, nagyon jó testvérek, nem ezen múlik :) olyat el tudok képzelni, hogy 2 éves, vagy fiatalabb gyerkőcnek "hozzon" a kistesó valamit, mert neki még nehéz megérteni, mi is ennek a lényege, mármint nem fog örülni, hogy kiesik a pixisből :)
2011. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp sem árthat. Mármint mi ennek a kockázata? Következő tesónál már kettőnek kell venni... ? :)
2011. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!