Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyke gyerekek anyukái, miért...

Egyke gyerekek anyukái, miért döntöttetek így?

Figyelt kérdés
Miért döntöttetek egy gyerek mellett?Későbbiekben nem bántátok meg,hogy csak egy gyereketek született?Későbbiekben sem szeretnétek kistestvért?
2011. máj. 29. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 17 éves, de kitett kiskorában 6-ot. Isten ments, bár lehet, hogy egy fiú jól jött volna még, Ő is gyakran sopánkodik, hogy a barátnőinek az öccse milyen vicces, de akkor is max 2 év korkülönbség kellett volna, több nem.
2011. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Sajna a férjem döntött így,én nagyon szeretnék még legalább egyet.9 hónapos most a kisfiam,talán egy pici reményem van,hogy meggondolja magát,akkor 4-5 év múlva szülnék még.
2011. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mi is még csak tervezzük a kistestvért.Szívünkben szeretnénk,de sajnos eszünkkel látjuk,hogy az anyagiak miatt nem biztos,hogy megvalósítható terv.Ezért is kérdem,hogy másoknál milyen okok vezettek ahhoz,hogy egyke maradt a gyerekük,és későbbiekben megbánták-e ezt a döntést?
2011. máj. 29. 14:53
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
van egy 19 éves fiam,aztán lett 2 éve egy öccse,akkor úgy éreztük hogy legyen kis tesója is,ma már nem.mivel a 19 éves,már más utakon jár,igy a 2 évesnek nincs tesója.nagyon szomorú voltam miatta,de be kell látni,nagyon sok mindent kellene előteremteni,hogy legyen egy 3.baba is.igy maradnak az unokatesók akik hála testvérükként szeretik.
2011. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Mi kislányunk 3 éves. Mi eredetileg is egy gyereket szerettünk volna, mi nagyon jövős-menősek vagyunk, rengeteget megyünk, utazunk. Nagy a barát társaság, Már mindenhol vannak gyerekek, van ahol kettő, van ahol egy. :) Unokatesó majdnem egyidős a lányunkkal, ugyhogy gyerektársaságban sosincs hiány, és a későbbiekben sem lesz. Tudom, nem ugyanaz, mint egy testvér, de nekünk így jó, és csak azért nem szülök még egyet, hogy "testvért szüljek" a gyereknek. Hálistennek a férjem is így gondolja, így nincs vita. :)
2011. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
nem anyuka vagyok, de egyke gyerek:) én örülök, hogy nincs kistestvérem, de anyukám nagyon szeretett volna, sőt most is szeretne, de anyagiak és egyéb családi gondok miatt 12 éve nem jött össze. nővért/bátyót én is szeretnék, de az sajna már nem lehet:(
2011. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Én nagyon bánom, hogy nem lett testvére a fiamnak.Korán szültem, 16 évesen, és minden energiánkat felemésztette a férjemmel, hogy megtudjunk mindent teremteni magunknak, meg a fiunknak.Sikerült, van hatalmas családi házunk, cégünk, kocsijaink, de tesó nem lett.A fiunk már 17 éves, lassan 18, én még csak 34 leszek, de már nem merném, már késő.Pedig én is egyke vagyok, nem akartam, hogy a fiam is egyedül legyen a világban, de ez van.Viszont ismerek olyat is, akinek van 2-3 testvére, és olyan rossz testvérek, hogy azt kívánja, inkább ne is lennének.
2011. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a "kor" szabott határt. 36 és 39 évesek voltunk a férjemmel, mikor született a gyerekünk. Én úgy gondoltam, már a 36 se valami "friss" kor, de az fölött meg 2. már biztos nem fér bele sajnos :(
2011. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Én egyke vagyok és csak azt tudom mondani, hogy jó az ha van tesó. vagyis nekem jó lett volna anno.

ebből kifolyólag nekünk már van 2 kisfiunk. az egyik 3 éves a kicsi pedig 19 hónapos :)

2011. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
68%-os, kezdem azt hinni, hogy te tényleg egy nagy kamugép vagy. Eddig azt írtad mindenhol, hogy 17 évesen szültél, most már 16 évesen? A kocsi, nagy ház, meg cég persze semelyik válaszodból sem hiányozhat:)))
2011. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!