Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsödékbe általában...

A bölcsödékbe általában augusztus hányadika körül szokott lenni a beszoktatás?

Figyelt kérdés
Konkrétan Újpesten a Leiningen utcai bölcsiről lenne szó.
2011. jún. 19. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nem az a bölcsi,de a miénkbe szeptemberben kezdődik.az én fiam szeptember 12-én kezdi
2011. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi gödöllőiek vagyunk. Az itteni bölcsikben szeptember-október a beszoktatási idő.

Egyeztetnek az anyukákkal, hogy mikor hozza először, mindig hétfőn és utána csütörtökön jöhet új gyerek.

Az én fiam október végén kezdi a beszokást, mert csak januártól állok majd ténylegesen munkába. Remélem november folyamán (dec elején) nagyjából stabilan beszokik, mert a karácsonyi szünet vissza fogja kicsit vetni, én viszont év elejétől járok majd... úgyhogy muszáj lesz megszoknia :S

2011. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom, augusztusban szünet van (lehet, hogy nem mindenhol??), így szeptember 5-én nyitnak újra. Persze ez nyilván változhat városonként.

Lányom szeptember 5-én kezd (Tatabányán).

2011. jún. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!