Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire sérül lelkileg egy...

Mennyire sérül lelkileg egy 2,5 éves gyermek, ha édesanyja nem tud mellette lenni a műtétjénél és utána sem a kórházban?

Figyelt kérdés

Mennyire gyűlöl meg?

Le kell menni Debrecenbe Budapestről koponyaműtétre a fiamnak, mert az Amerikai úton egyáltalán nem lehetünk vele.

Nincs kocsink.

Debrecenben vele lehet lenni egész nap, éjjel is, még az intenzíven is. 10 nap körülbelül.

7 hónapos korában már volt egy ilyen műtétje, elég véres, fájdalmas, szörnyű:(

Van egy 4 hónapos kislányunk, őmiatta nem tudok a kisfiam mellett lenni.

Mit gondoltok?

Mit fog érezni irántam?

Vagy az Amerikai útat választanátok? 2x 2 óra és oda be tudnék én is menni vagy Debrecen apukával egész nap, de nélkülem?


2011. jún. 21. 19:07
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

A párommal (apukája) nagyon sokat van, sokat vagyunk együtt egész nap, teljesen elfogadja, de ha valami sérülés, baj éri, hozzám rohan.

Nélkülem még sosem volt sehol, senki segítségünk, így nagyszülőkkel sem volt soha.

2011. jún. 21. 19:11
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne ha apa maradna a másik gyerekkel ?
2011. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A kislányod inkább viselné hiányod, mint a nagyobbik-szerintem... De apa is mehet a kicsivel, és úgy is meg lehetne oldani... Amúgy nem fog az élete kerékbe törni, ha nem vagy vele, főleg ha apát is szereti-elfogadja.
2011. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

4!!! hónapos a pici, szoptatom.

Egyébként sincs el nélkülem még fél órát sem, nemhogy 10 napot.

A kórházba nem vihetjük a csecsemőnket is:(

2011. jún. 21. 19:15
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

szia,és ha lemenne az egész család?

biztosan Debrecenbe is vannak olcsó szállások,és akkor a picivel is tudnál lenni, mert gondolom szoptatod, azért nem tud nélkülözni téged, és a naggyal is tudsz lenni!

Nézz szét a neten, vagy nincs véletlen ismerősöd, vagy ismerősöd ismerőse akinél tudtok aludni pár napig?

2011. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumba biztos van hely, mert sulinak vége, vagy ilyesmi helyen.
2011. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt nézz szét, fel tudod hívni öket, max segítenek, vagy a kórház is biztosan tud olcsó szállást ajánlani.

Én tuti így oldanám meg.

2011. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

utolsó 3 vagyok.:-)

hogy a kérdésre válaszoljak:

szerintem nem rád, hanem a kistestvérére haragudna, mert anya miatta nem jött hozzám. Kitudja az ő kis 2,5 éves eszével mit "kombinálna",.

2011. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szia!Debreceni vagyok,és én azt mondom,hogy gyertek együtt!!!Biztos vagyok benne,hogy találsz valami jó kis szállást!!! Nem lesz jó a 2x2 óra:(((.
2011. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenben apukával egész nap:) inkább, mint hogy csak napi2szer 2 óra....:(((((

nekem a kislányunkkal a férjem volt 5 napig kórházban, igaz, hogy csak 2 hónapos volt akkor,de most is ellenne vele, sőt! lényeg, hogy valamelyik szülő ott legyen.

nagyon sajnálom, remélem, nincs komoly baja:(

2011. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!