Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislánynak szülinapi...

3 éves kislánynak szülinapi dekor, ajándék, torta stb. ötletek? NEM BULI!

Figyelt kérdés

Júliusban lesz 3 éves kislányom. Nem tartunk bulit, arra nincs most pénz, csak hármasban, Ő, Apa, én.


Mégis szeretnék az udvaron egy kis szülinapi hangulatot varázsolni. Gondoltam fújok fel neki lufikat De egyenlőre több ötlet nincs.


Valami jó kis torta ötlet? Én szeretném megcsinálni, valamiféle forma tortát.


Hogy dobnátok fel gyerkőcötök szülinapját? Írhattok apróságokat is, mert Ő olyan aki a legapróbb dologtól is a fellegekben jár :)


2011. jún. 22. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

unokahúgomnak csináltattam ilyen tortát és odavolt érte:

[link]


amit otthon nagyon könnyen meg lehet csinálni:

[link]

veszel ételszínezéket,sok recept is van hozzá neten,hogy miből mennyit tegyél bele és máris kész a szivárványos torta..a tetejét meg díszítheted mindenféle színes cukorkákkal

[link]


nekem ez a kedvencem:

[link]


csak csinálsz krémet,megsütsz 3 piskkótalapot,köré kit-kat csoki 2-esével elvágva,hogy szeletelni lehessen és a tetejét meg megszórod akár smarties-zal vagy asszem a lidl-ben vagy a penny-ben lehet kapni ilyen picit,mint ami a képen van,de a franciadrazsé is megteszi...


dekorötletnek a lufi teljesen jó,fújj fel jó sokat és szórd szét a földön...az udvart jólenne tudni,hogy milyen,hogy teraszon,fedett helyen,ahol lehet föntről is lógatni szalagokat vagy csak simán egy udvar..stb..ha kicsit részletezed,esetleg képet küldesz a pontos helyszínről és elmondod,hogy mit hova tervezel,megpróbálok minél többmindenben ötleteket adni:)

20/L

2011. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Hú, nagyon jók ezek a torták, és nem tűnik olyan bonyolultnak.

A kert elég nagy, fele füves, fele sima homokos. A homokos részen van egy kis fából épített szanetli, vagy hogy hívják. (fából készült lábakon álló, fedett kis "kuckó")


Terasz nincs.

2011. jún. 22. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a színes cukorkák mindenütt az asztalon,jó ötlet:

[link]

[link]


ha gondolod,díszítheted az oszlopokat ha vannak bármiféle áttetsző anyaggal,akár az oszlopok között vízszintesen is:

[link]

[link]


készíthetsz sapikat mindenkinek:

[link]


kislányodnak szivárványos szoknyát tüllből:

[link]

[link]


csinálhatsz ilyeneket kreppapírból:

[link]


de a lufikkal is díszíthetsz,bár akkor apának is be kell segíteni:)

[link]


a kis üvegben pici cukrok itt is érvényesül,de a falon lévő szalag sem rossz:

[link]


vehetsz papírboltban ilyet:

[link]

és így is kihúzhatod őket középről kifelé,ahogy ezen a képen van a plafonon lévő anyag,vagy az oszlopok közé is

[link]


vagy ilyet is csinálhattok közösen is,csak színespapír csíkok kellenek hozzá,meg ragasztó:

[link]


csinálhatsz vagy vehetsz pillangókat és fentről belógathatod őket:

[link]

ezek pl vmi habosabb,nem merev anyagból vannak,de ha elég széles ilyen szalagot veszel,abból is csak annyi,hogy levágsz 1 darabot,középen összefogod,mintha masni lenne és zseníliadróttal középen összekötöd és már kész is a gyönyörű pillangó

[link]


ha már lufi,akkor a virág is tetszik:)

[link]


itt rengeteg ötletet találsz:

[link]


a varázslatos terítéket pedig akármelyik boltban be lehet szerezni,hipermarketben nagyobb a választék..

[link]


amit még tudok ajánlani,hogy mindenki egyen papírtányérról és legyetek ti is 3évesek arra az egy napra..hidd el,a lányodnak ez lesz a legszebb ajándék,hogy anya és apa most nem siet sehova,nem telefonál félpercenként,nem komoly felnőtt,hanem együtt játszotok és kézzel esztek és apa a fejére húzza a lánya tütüjét és szivárványindiánosat játszik vele..stb...csináljatok olyan gyerekes dolgokat,amit mások előtt nem tennétek:) erre még 10 év múlva is emlékezni fog...


bármi kérdésed van,írj nyugodtan...annyira jó,hogy vannak ilyen anyukák,akik ennyire varázslatossá szeretnék tenni a picilányuk szülinapját..ez olyan édes:)

2011. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem,hogy melyik városban laksz?
2011. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy! Idáig valahogy nem jött össze az elmúlt 2 év alatt (bár azt hiszem olyan picinek nem is sok jelentősége van). Most lesz az első szülinapja, hogy csak hármasban töltjük, és mi rendezzük neki, így szeretnék kitenni magamért pénztárcához mérten :)


Vecsésen lakunk amúgy.

2011. jún. 22. 13:57
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

en a katicasat keszitem majd el lanyomnak szinten juliusban lesz 3, a katica a mindene

2011. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De jók ezek is. Kislányom is szereti a "kati bogarat" ... ő így nevezi :)
2011. jún. 22. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak csokitortát sütöttem. Ilyen lett:

[link]

A kislányomnak pedig tejszínes totrát, fondant bevonattal. Mindent én csináltam rajta, a fondantot is. Az pedig ilyen lett:

[link]

Esetleg a lufikba felfújás előtt rejthetsz valami kis apróságot, amit ha kidurrant, megtalálhat. Feltéve, ha nem ijed meg tőle.

2011. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!