Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Herlitz vagy Budmil? Milyen...

Herlitz vagy Budmil? Milyen iskolatáskát vegyek elsős lánynak? Tartósak? Gerinckímélők? Tapasztalatok? Melyik tartósabb? Vagy más márka esetleg, ami nem a "csillagos ég" árú?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 20:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
67%
hát ha általánosba értetted az elsőst(mert gondolom úgy)akk nem feltétlen kell neki márkásat!!!a kislányok jobban örülnek ilyen korba még a mesefigurás táskának!!általában!!!:D:D
2011. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 4 évig használt egy Herlitz táskát. Jól bírta. Hátránya volt, hogy a tömött buszon amúgy praktikus négyzet alak miatt nehéz volt bele pakolni. Két normál füzet nem fért el egymás mellett, negyedikben emiatt már alig fért bele a gyerek cókmókja.
2011. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Budmil volt, tökéletesen meg voltam vele elégedve.
2011. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A Budmil iskolatáskák nagyon jók. Én a legidősebb fiamnak vettem egyet elsős korában, 4 évig hordta, és utána még az öccse is 4 évig. És még mindig nincs elhasználódva, pedig mostam is.
2011. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi örököltünk egy Budmilt elsőben ( előtte azt hiszem 2 évig használta az uncsitesó), mi is 2 évet használtuk legalább, és semmi baja nem volt. Azóta is a Budmilra esküszöm, 7-es, és most ez a márka van.
2011. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Budmilt javaslok, rendkívül strapabíró.
2011. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Két évet hordta a lányom a Budmil táskáját, jövőre is ezt fogja, mert még semmi baja, olyan mint az új.

Ilyen fazonú, csak más színű, mintájú: [link]

2011. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én is a budmilt javasolnám,de én nem az előbb belinkelt fazont,hanem a sima hagyományos háti táskájukat.Azért tanácsonám ezt,mert jóval nagyobb,ezért tovább is hordható,ill. nálunk már elsőben tantárgyak szerint mappába kell tenni a könyveket-füzeteket.Ez által sokkal nagyobb helyet foglalnak a dolgok,ill. el kell tudni rakni a tízórait és az italt is.Ez a táska nagy,strapabíró és mosógépbe mosható.Én vettem neki ergonómiai táskát huszonezerért is és ha rám hallgatsz semmi értelme nem volt.Az a táska eleve nehezebb volt és nem fértek el benne a dolgok.
2011. jún. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ, látom hogy a Budmil a nyerő sokaknál. Én is arra gondoltam. Köszönöm a linket is.
2011. jún. 24. 09:34
 10/14 anonim ***** válasza:

Fiam első előtt wegy Budmil hátitáskát kapott, kb 2,5 évig használtam ,mert utána hozott neki húgom egy hátizsákot és az ugyen nagyfiúsabb.

A fent említett hátitáska 4 éve megvan, semmi baja, szinte olyan, mintha most vettük volna.

Ne tudom a Herlitz márkájúdoolgok milyenek, de ze a Budmil táska szuper

2011. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!