Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor mennétek strandra 1,5...

Mikor mennétek strandra 1,5 éves gyerkőccel? Délelőtt vagy délután?

Figyelt kérdés

Bp-ről mennénk valami tóhoz holnap (velencei vagy balaton). Ha reggel megyünk, 9 mire odaérünk, dél körül már jöhetünk is, hogy a nagy melegben ne kelljen aszalódni. Ha délután mennénk, akkor az alvásidőben indulnánk (12-13 között légkondis autóval) és elég lenne 7-kor hazaindulni.

Én a délutánit preferálnám, a párom a délelőttit. Én nem szeretek egy kicsit sem vacogni a strandon, tehát a 8 órási fürdőzés nekem kizárva, ezért is vacilálunk... Ti hogy szoktatok menni? Vagy egész napos strand nem megterhelő? Napon nem akarok lenni, de árnyékban is (ha találunk) meg lehet sülni egész nap, nem???


2011. júl. 8. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig délután megyünk, addigra a víz is melegebb, és 3 óra után az UV sugárzás sem olyan erős már.
2011. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, azok alapján délután mennék.

Ha van sok árnyék, homokozó, hinta árnyékos helyen, akkor egész napra is el lehet menni, de ha olyan helyre mentek, ahol ez nincs, csak maga az árnyék, baromira nehéz lekötni egy 1,5 évest, hogy ott maradjon. Du-i alvás babakocsiban? Az is csak akkor jó, ha tudod árnyékosabb helyen tologatni. Amúgy vízparton jobban el lehet viselni a meleget.

2011. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Reggelé megyünk, 11-15 az árnyékban sziesztázunk, 1/2 8-ig maradunk.
2011. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!