Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történik, ha nem tudnak...

Mi történik, ha nem tudnak vizeletmintát venni a fiamtól?

Figyelt kérdés
2,5 éves a fiam, vizeletmintát kéne tőle venni. De félek nem fog menni. Vettem ilyen zacskót amit lehet kapni a gyógyszertárba, de ezt az én fiam nem fogja magán megtűrni. Még fürdésnél is alig szokta engedni, hogy megmossam a kukiját, azt meg hogy ráragasszak egy ilyen zacskót elképzelhetetlennek tartom. Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy oldotta meg?
2011. júl. 11. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ha szobatiszta a biliből vihetsz mintát. ha nem az akkor is próbáld a bilin ültetni, amíg nem pisil.
2011. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most kezd szobatiszta lenni. De még nagyon az elején járunk, nem használ bilit, csak wc-t. Próbáltuk azt is, de nem volt hajlandó. Aztán meg egy idő után le is szállt a wc-ről. Már igértem neki mindent, de egyszerűen nem akart pisilni amíg látta az üveget a kezemben.

Komolyan nem tudok mit kitalálni. :S

2011. júl. 11. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy műanyag poharat vegyél, és add neki oda, hoyg ebbe kell pisilni! Magyarázd el, hoyg most ebbe kell pisilni, mert a doktor néni meg fogja nézni. A pohárnak széles a szája, nem ijesztő.Ragassz rá egy kivágott mesefigurát kívülről! Mondd hoyg ha sikerül, akkor kap cukrot! Aztán vártok. Türelmesen.


H a nem sikerülne(de fog) akkor majd az asszisztensnő elintézi.


A zacskót elő se vedd, csak megrémíszted, aztán semmit sem fog akarni.

2011. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vok

a magyarázat nagyon fontos. Ismételgesd! Játsszatok pisiviszgálatot az összes plüssálallatával!

2011. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pisiljen egy tiszta pohárba, és azt másra ne használjátok.
2011. júl. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!