Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez valóban elfogadhatatlan?

Ez valóban elfogadhatatlan?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem a közel 2,5 éves fiamat,a feleségem megcsalt és elhagyott fél évvel ezelőtt.

Mindenki borzasztónak tartja ezt,hogy egy ilyen kis gyereket csak az édesapja nevel.

Szerintetek?


2011. júl. 13. 03:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ez történt veletek!


"Mindenki" Ki az a mindenki?

Amúgy meg hülyeség!! Sok apa tisztességesen neveli a gyermekét, nem úgy úgy, mint sok anya! Nem szabad az ilyenekkel foglalkozni, elismerés járna inkább, hogy megállod a helyed, mert bizony nem könnyű egy gyerekkel sem. :)

Tehát tegyél rá magasról, hogy ki mit mond! Szerintem... :)

2011. júl. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dehogy elfogadhatatlan,de szerintem nem azt tatják borzasztónak hogy te neveled hanem hogy anyja nem.És való igaz,irtó nagy szüksége van az anyjára a pici gyereknek,én már a gondolttol is irtózom,hogy kisfiam nélkülem nöljön fel.Viszont sajnos vannak ilyen anyák,vagyis nők,akik ezt nem tartják fontosank.A kicsi ezt fogja megszokni,te meg adj meg neki mindent amit érzelmileg egy ilyen psisinek meg kell adni.becsülendő amit csinálsz.ügyes vagy.
2011. júl. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a borzasztó, hogy te neveled, hanem, hogy a feleséged lelépett.

Előtted viszont le a kalappal és tényleg büszke lehetsz magadra, hogy nem passzolod le a gyerkőcöt nagyiknak, nagynéniknek, akárkiknek.

2011. júl. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a borzasztó, hogy van olyan nő (és direkt nem anyát írtam), aki képes egy pasi kedvéért elhagyni a gyermekét.
2011. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, legyél magadra büszke. Feleséged meg szégyellje magát, milyen az anya az ilyen...
2011. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ava87 ***** válasza:
100%
Szerintem gyereknevelés szempontjából semmivel sem borzasztóbb, hogy egy férfi neveli egyedül a gyerekét, minthogy egy nő. Csak általában fordítva szokott lenni. Ez miatt te aztán igazán ne érezd magad rosszul. Szerintem a "mindenki" sem annyira borzasztónak tartja ezt, mint inkább furcsának, szokatlannak, vagy inkább a feleségeden szörnyülködnek. De nem hinném, hogy rajtad.
2011. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a borzasztó, hogy anyukája otthagyta. Az meg szerencse, hogy apukájára legalább számíthat.
2011. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!