Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Túl sok kekszet eszik 2 éves...

Túl sok kekszet eszik 2 éves fiam, mivel helyettesítsem?

Figyelt kérdés
Most nyáron sokat vagyunk kint, délelőtt és délután is lemegyünk, így a tízórai és az uzsonna is a séta idejére esik. Ezért legtöbbször csak valami kekszet, száraz rágcsálnivalót viszek neki, amit meg tud enni a babakocsiban vagy egy padon. Néha kap almát is, de azt hamar megunja. Más gyümölcsöt nem viszek, mert csöpög, ragad, joghurt, ilyesmi szintén kiesik. Ti mindig otthon vagytok ezeknél az étkezéseknél? Adjatok ötletet, mit vihetnék magunkkal!
2011. júl. 20. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szendvicset például. De a joghurt kiskanállal se rossz ötlet, nem hiszem, hogy órákat kell cipelni magatokkal mire megeszi. De a szeletekre vágott gyümölcs kis dobozkában is jó.
2011. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk a sárbarack és a szilva nagyon bevált. Nem csöpög annyira, nem romlékony és szeretik a gyerekeim. Persze valamennyire össze tudja maszatolni vele magát egy gyerkőc, de ennyi belefér. Max adsz elé egy előkét amíg eszik, utána meg megtörlöd a kezét. Ha úgy eteted, jó még a felaprított sárgadinnye is.

Szoktak még enni sima kiflit, vagy kalácsfélét.

2011. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is előre felvágott gyümölcsöt szoktam kis dobozban. De régebben simán vittem joghurtot is, csak azt most már nem annyira szereti a lányom.

Ha egyből meg tudja ennni, mikor odaértek (tehát nem romlik meg a melegben), vihetsz egy túró rudit, vagy kinder tejszeletet is. Esetleg ivós joghurot, ivós kefírt, actimelt, ezek nem csöpögnek, mert nem kell kanalazni.

2011. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!