Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves 125 cm magas lányomnak...

7 éves 125 cm magas lányomnak 20 vagy 24 colos bicajt vegyek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Elvileg a 20 colos való neki még de jövő nyárra tuti a 24-es is jó lenne nem? Nem akarok évente bicajt venni. A 16 colos ami most van már nagyon kicsi pedig tavaly kapta. Mi legyen? Nektek mekkora van az ugyanekkora gyereknek?
2011. júl. 27. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
vedd neki a 24-eset. pár év és belenő. :)
2011. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát...csak én nem szeretném hogy pár évig egy helyben álljon az az igazság hogy milyen szülinapi ajándék az amit nem tud használni? Arra lennék kíváncsi hogy vajon fogja-e tudni használni azonnal a 24 colost vagy csak a 20-as-t? Amúgy már 2 éve tud biztonságosan két keréken menni.
2011. júl. 27. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem 128cm magas a lányom neki 20as van

teljesen jó ha kicsit nő még max feljebb rakom az ülést és a kormányt most teljesen lent van mind a kettő


ált egy bicajnak lehet állítani az ülés és a kormány magasságát olyan 10 cm van benne legalábbis a mienket lehet még ennyit emelni


viszont ha nem is ér le a lába de tud menni a 24essel is de gondolom ezt csak azért mert amúgy is tud biciklizni de a megállás macerás el kell dőlnie kicsit oldalra ami nem jó dolog mert nem egyszer feldőlt így


szerintem jó lesz a 20as is ha állítható

2011. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 7 éves fiam 134 cm,de még márciusban a 20-ast vettük neki,mert a 24-en nem érezte magát biztonságban,nem ért le a lába.

Biztos,hogy jövőre vehetünk már nagyobbat,de első a gyerek:)!

Én most is a kisebbet venném.

2011. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Ezek szerint jóval nagyobb gyerekeknek is 20 colosat vettetek. a 24-es még marha nagy váltás lenne a 16-os után.

Valszeg maradok akkor a húszasnál.

2011. júl. 28. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!