Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 napja nem kakilt a 3 éves...

5 napja nem kakilt a 3 éves kisfiam. Szinte mindent kipróbáltunk már. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
A kúp se használt, ilyenkor mit lehet tenni???
2011. júl. 28. 13:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Szia! Ismét én vagyok, aki eddig is írt. Szóval, tegnap,mikor elaludt elolvastam a kiscsillagom.hu hozzászólásait. Eldöntöttem, hogy nem beszélünk többet a kakiról. Délután párszor mondta,hogy bekakilok. Annyit kérdeztem, hogy megpróbálunk-e elmenni wc-re. Azt mondta, nem. Csak annyit válaszoltam, hogy jó, majd legközelebb. Aztán este már nagyon szenvedett, láttam hogy már libabőrős szegénykém. Akkor is kérdeztem, hogy elmegyünk wc-re? MOndta, nem. Bili? Nem. Eszembe jutott, hogy van még itthon egy db pelenkánk. Megkérdeztem azt is. Arra azt válaszolta, hogy igen. Ráadtam a pelust, leguggolt, kb fél perc múlva szólt, hogy kész. Nem volt sírás, hiszti, nem fájt neki, s telepakolta a pelust. Úgyhogy, egyelőre jegelem a wc-be kakilás témát. Úgy néz ki, még nem érett meg rá. Igaz, szeptembertől ovis, de majd elmagyarázom neki, hogy ott nincs pelus, ott kis wc van, itthon lehet pelusba kakilni. Hát, mi itt tartunk. Lehet, nem kellett volna visszafele fejlődnünk, de az elmúlt két hetet nem kívánom senkinek. Majd elhagyja idővel azt a pelust kakinál is. Sok sikert Nektek is! Van valami fejlemény nálatok? Gyöngyi
2011. aug. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Tegnap sikerült, magától,nagyon megkönnyebbültünk, remélem rendben lesz a drága.
2011. aug. 4. 22:29
 33/35 anonim ***** válasza:
Szia! Örülök nektek. Nálunk azóta semmi, de régen is kétnaponta volt kaki, úgyhogy este kellene produkálnia valamit. Szia Gyöngyi
2011. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Drukkolok, hogy minden rendben legyen nálatok is! Nálunk ez a 3. nap, jó lenne, ha sikerülne megint... Nem beszélünk a kakilásról, és továbbra sincs csoki, kakaó. Délután sétálunk egy nagyot.
2011. aug. 6. 12:03
 35/35 anonim ***** válasza:
Nalunk 5 nap volt a maximum. Utána mindig kakilt magától, persze úgy h teletomtem tamarinnal, Mira vízzel meg guttalaxxal. :(
2018. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!