Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok valamilyen vitamint a...

Adtok valamilyen vitamint a 20 hónapos gyereketeknek? Szeptemberben bölcsis lesz, érdemes "erősíteni" a szervezetét?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon kevés zöldséget és gyümölcsöt tudok beleimádkozni, úgyhogy szerintem kevés vitaminhoz jut.
2011. aug. 3. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A cebion c-vitaminja, vagy a multi vitaminja nem árthat. Ha nem nagyon eszik zöldséget, gyümölcsöt, akkor érdemes, nem csak azért, mert bölcsibe megy!
2011. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen! Mi is Cebion C-vitamin cseppeket és Cebion Multit szedünk már régóta, bár a fiam imádja a gyümölcsöket, de szerencsére nem nagyon volt még beteg.
2011. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi ezen a héten kezdtük a bölcsit, szintén 20 hónapos. Én 1 hét múlva kezdek dolgozni és nem lenne jó ha rögtön betegségek jönnének, úgyhogy én úgy döntöttem adok. Béres cseppeket kap (hozzá kell C-vitamin, Cebion) és Immunotrofina szirupot. Nem tudom mennyire fog használni de nagyon bízom benne.
2011. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!