Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Többet foglalkozik a "fogadott...

Többet foglalkozik a "fogadott" unokájával, mint a sajátjával. Hogyan tegyem szóvá, h ez így nem oké?

Figyelt kérdés
Apukával külön váltak az útjaink,és az új párjának van gyereke,a nagymama többet foglalkozik azzal,mint a saját 2 unokájával?
2011. aug. 13. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
sehogy se tedd szóvá.nyilvánvaló hogy természetbeli tulajdonságról van szó.most gondolom evvel büntet hogy nem foglalkozik a saját unokájaival.az én anyám is pont ezt csinálná ebbe a helyzetben,de én nem szólnék,mert nehogy én magyarázzam el egy felnőtt embernek ki a saját vére.majd megnyugszik,ha meg nem,vesztett két unokát.
2011. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert a fiával közelebbi a kapcsolata mint veled, és így többet találkozik a másik gyerekkel.


Te mikor hívtad át magadhoz exanyóst utoljára?

2011. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló a helyzet, de apukám a szomszéd unokáját "fogadta örökbe". A saját unokáját nem látogatja, pedig ugyanannyira lakunk tőle, mint az a bizonyos szomszéd.

Én nem viszem át a gyereket, mert ha nem kíváncsi rá, akkor minek. Ráadásul bent dohányzik, így a lakásba pláne nem viszem be.

De a szomszéd unokájával állandóan játszik, a kislány ha

csak meglátja aput, rohan oda, bújik, puszilgatja.

Nekem ez rettentő rosszul esik. Amikor szóvá tettem apunak, hogy jöhetne gyakrabban, akkor közölte, hogy sok a meló, nem ér rá.

Most már úgy vagyok vele, hogy ha nem jön, akkor nem jön. Nem érdekel. Eleget szenvedtem és sírtam már emiatt.

2011. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!