Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Julius közepén született baba...

Julius közepén született baba nem lesz évvesztes ugye? Ha 3 éves lesz juliusban abban a szeptemberben mehet oviba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.A szeptember elseje után született babák év vesztesek úgy tudom.A fiam szeptember 16-án született,ő már év vesztes.Szóval a Te babád mehet oviba szeptemberben.
2011. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lányommal hasonlóképp lesz, azt mondták oviba felveszik, de iskolában már biztos évvesztes lesz, mert a május 31 után születettek évvesztesek. Így nálunk várhatóan a kiscsoportot kétszer fogja járni és 7 éves pár hónaposan kezdi meg majd az iskolát.
2011. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Oviba mehet, de iskolában év vesztes lesz, mert valóban a május 31-ig születtek mehetnek az adott évben iskolába.
2011. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Május 31 után születettek évvesztesek. De ők sem feltétlenül, mert ha szeptember 1-ig betölti a 6-ot, akkor lehet kérni, hogy mehessen iskolába. Oviba viszont beveszik 3 éves kortól, ott nem számít az évvesztesség.
2011. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
hát nemtudom..én aug.31.ei születésű vagyok és évvesztes...ugyh biztos nem a szept.1 utániak azok csak..
2011. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Unokahugom július 1-én született és évvesztes. Most megy suliba, mert elég fejlett és a nevelési tanácsadóban is mondták, hogy mehet. Amúgy tényleg a május 31 utániak évvesztesek. oviba mehet év közben is, ha betölti a 3-at. Unokaöcsém pl áprilisban töltötte és évközben csatlakozott az ovis csoportjához.
2011. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, mehet oviba.

Évvesztes az, aki május 31. után született.

2011. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az az évvesztes, aki jún. 1. és dec. 31. között született


az oviba felveszik, amint betöltötte a 3 évet. viszont 4 évig lesz ovis. iskolába 7 évesen mehet.

ez tuti!

2011. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
4 évig lesz ovis? szegény, akkor mire valakivel összehaverkodik, az elmegy a suliba ö meg marad.:( én is juliusi vagyok igaz 34 éves:) de én csak 3 évig voltam ovis.. érdekes.
2011. aug. 24. 15:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Épp ezért lesz a lányom 2x kiscsoportos és nem 2x nagycsoportos, hogy ne nagykorában kelljen alkalmazkodnia újra egy új csoporthoz!

Unokaöcsémet nagycsoport után nem is a nagycsoportosokhoz akarták berakni, hanem egy összevont csoportba, ahol voltak kicsik és nagyok is. Szerintem ez visszafejlődés a gyereknek, és nem tudni mit tesz az ovi, milyenek a szokások. Nálunk elég hülyék, úgyhogy inkább kétszer kiscsoport, és aztán 3 évig megszokott társaság.

2011. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!