Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves fiamnak az a legújabb...

2,5 éves fiamnak az a legújabb "dilije", hogy az én párnámon akar aludni. Nem ártalmas neki?

Figyelt kérdés
Nem magas a párna, de úgy tudom, a kicsiknek jobb, ha teljesen egyenesen alszanak...
2011. szept. 1. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy párna még belefér szerintem. Lehet, hogy már kényelmetlen neki a teljesen egyenes való fekvés. Én tuti nem tudnék úgy aludni!
2011. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lànyom 1 éves kora óta köztem és az apja között alszik, úgy hogy neki is van 1 nagy párnája. Én mikor pici voltam alattam volt egy párna, rajtam meg a dunna:) és pici korom óta nagy párnán alszom. Ki mit mondd mi az egészséges:) neked is kemény matracon párna nélkül kéne aludnod, és mégsem. A bölcsibe oviba is kell vinni párnát! Ez rajtad múlik adsz-e neki:) és milyen magasat. Nálunk rendes nagy toll párnák vannak.
2011. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak is ez a mániája, ezért csináltam neki egy párnát, szétszedtem egy régit, és ilyen vattaszerű szivacs vagy mi volt benne, abból minimálisat bevarrtam egy párnahuzatba. Imádja, anélkül nincs alvás, és amikor ráfekszik, kb annyira emeli meg a fejét, mint egy pelenka:D
2011. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam masfel eves es rendes nagyparnan alszik a kisagyaban.

Erdekes, nallunk a bolcsibe nem szabad parnat vinni. Allitolag veszeljes. Legalabbis nallunk ezt mondtak. :) Gondolom ez is valami uj felfedezes lehet. :))

2011. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel mi sem alszunk nagy párnával (csak ilyen "hurkával"), így a gyerekeknek eszébe sem jutott.

Én viszont azonnal hátfájást kapok a nagy párnától, vagy arra ébredek, hogy arccal benne fekszem és megfulladok.

Tehát ez szoktatás kérdése, azért a gerincnek egyenesnek kellene lennie,ami nagy párnánál nemmegy.

Gyereknél és nagy párnánál egyedül a fulladásveszély áll fent, ők még képesek olyan mélyen aludni,hogy nem veszik ébrednek fel, ha arccal "belefordultak" a párnába.

2011. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz semmi baja. (egyébként bölcsiben nincs párna, legalább is a miénkben nem adnak még nekik). Kisfiamnak van saját párnája, rendes kispárna. Van hogy kell neki, van amikor nem kell.
2011. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az enyém ilyen se kicsi, se nagy, a kettő között van (IKEÁ-s méret, ha így ismeritek). Akkor oké, maradhat, bár gondolkozom rajta hogy veszek/csinálok neki egy sajátot:)
2011. szept. 1. 13:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a legjobb látod!! Lehet mintás, mesés huzata, imádni fogja! :)
2011. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam kb. 15 hónapos volt, amikor szintén egy ikeás, felnőtt, 50*60-as párnát becipelt az ágyába, és azóta nem tudom elvenni tőle. Ez hason alvóknak való, tehát alapvetően nagyon puha, nagyon könnyen kilapuló párna. Alig emeli meg pár centit a fejét, de egyszerűen nem tud már anélkül aludni. :)
2011. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!