Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi baja lehet? Láz, nyaki és...

Mi baja lehet? Láz, nyaki és combfájdalom.

Figyelt kérdés
9 éves fiam tegnap délután mondta, hogy fáj a combja, olyan izomlázszerűen. Ma estére ez rosszabb lett, és még a nyakát is fájlalja. Egyéb tünet nincsen. Ugye nincs nem lehet nagy baj? Hívjam fel és kérdezzem az ügyeletet? Annyira elhagyja magát, hogy én is megijedek nagyon.
2011. szept. 2. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyan tünetek, amik vírustól szoktak lenni.

Nálunk az 5 fős családban mindenkin átment pár nap alatt :(

Van, akinél hányást is okozott, van akinek "csak" mint a fiadnak, van akinek láza is volt.

2011. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem ha nem alszik, hívd ki az ügyeletet, inkább, mint hogy baj legyen!
2011. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lejjebb ment a láza, jól leizzadt. De nem adtam neki lázcsillapítót. Átöltöztettem, pár percre fent volt, azt mondta kapar a torka, fáj, ha nyel. Akkor remélem nincs nagy baj! Köszönöm, hogy írtál!
2011. szept. 2. 21:10
 4/4 Naga_Chevalier válasza:
Egyértelműen influenza
2011. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!