Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaságra nevelés...

Szobatisztaságra nevelés kérdése: utcán hol pisiltessük a gyakorló szobatiszta gyermekeinket? Hosszabb távra mikortól mentetek? És télen nem pisil be a gyerek a hidegtől?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
modernizalt vilagban elunk! mar lehet kapni eldobhato bili portatilt! jo,ez vicc volt! tenyleg van papir bili,osszehajthatos ,szerintem kakalashoz,pisilni meg ott pisil ahol jolesik ,szerintem.
2011. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Mi ott pisiltünk, ahol éppen voltunk!

Eleinte elsütöttem párszor, hogy "de gyere, menjünk arrébb, bújjunk el", de addigra többnyire bepisilt, így leszoktam erről.

Sosem szólt senki érte, mindenki tudja, hogy megy ez :)

(ha mégis beszólna valaki, akkor kérdezd meg, hogy a kutyák pisije nem zavarja a fáknál...)

2011. szept. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az utcán még sosem pisiltünk,és mi vidéken lakunk igy egy bevásárlás nálunk elég hosszú,ilyenkor itthon pisis,az úton nem kell a boltba elmegyünk pisilni,igy kibírja.de most már legutóbb nem mentem el vele a boltba pisilni,úgy vásároltunk be és haza is kibírta.Nemrég voltunk nyaralni.3 óra volt az út,2*szolt hogy pisilnie kell,megálltunk pisiltünk.2.5 éves,fiú.De olyan is volt,hogy vonatoztunk egy városba és közben mondta hogy pisilnie kell,mondtam itt nincs WC-tartsa vissza pár perc és megáll,és visszatudta tartani.
2011. szept. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár hétben, ahol szólt, hogy pisilni kell. Ezt úgy értsd, hogy utcán a fa tövébe, játszótéren a kerítésen kívül, bevásárlóközpont wc-jében stb. Utána pedig szóltam, hogy tartsa vissza, míg vissza nem érünk az autóhoz (műanyag bili mindig van nálunk) vagy haza/mamáékhoz stb. Érdekes mód, utcán, erdőben, parkban már nem hajlandó pisilni. Az apja is ilyen. Nyilvános wc-re nem hajlandó elmenni, inkább tartogatja.
2011. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
26%
Zsani az elejen ha szolt rogton az hogy also adando helyen leguggol es mindegy mire most mar fahoz bokorba arokba varosban telefonfulkebe vagy egy lepcsohazba elbujva pisil. Lenyeg hogy nem be pisil hanem valamit lepisil (nem a bugyiba megy barmit is locsoljon).
2015. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!