Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Méltatlan körülményeket...

Méltatlan körülményeket tapasztaltam az oviban altatásnál (egymás hegyén-hátán az ágyak) és mégis muszáj az oviban aludni a kislányomnak (dolgozom), általánosan ez jellemzi az ovikat?

Figyelt kérdés

Konkrét ha nekem kellene olyan körülmények között aludni én megfulladnék,kb 10 ágy egy sorban ,köztük nincs hely,csak a fej és lábrésznél egy minimális,ahol kezdődnek az új sorok :-O !

Méltatlan ez az óvónéniknek és a gyerekekenek egyaránt...


2011. szept. 10. 08:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Ez mindenhol így van, barátkozz a gondolattal!

Nincs egyébként ebben semmi rossz, a gyerekek szeretnek így aludni általában!

2011. szept. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Határeset pánikbeteg vagyok,énrám rámtörne a pánikroham ,úgy érezném megfulladok.


De ha a gyerekek ezt még szeretik is,akkor megnyugodtam.

2011. szept. 10. 08:48
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Ezért szokták kérni az óvónénik az Anyukákat, hogy aki otthon van a picivel az vigye el ebéd után a nagyot. De ezen mindenki csak felháborodik, kikéri magának, nem érti senki, hogy ez nem ellene szól, hanem a gyerekek érdekében.

Különben sem értem, miféle problémát jelent hazavinni ilyen esetben a nagyot, én 2 picivel vagyook itthon, és minden nap 12: 30 - kor ott vagyok a két nagyért

2011. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Ebben nincs semmi rossz. A gyerekek jól tudnak így is aludni.
2011. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%
Az óvónénik pontosan tudják, hogy az ebéd előtti hurcibálás nem jó a gyerekeknek, csak nekik így kényelmesebb.
2011. szept. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne lenne jó az ebéd utáni hazamenetel a gyerekeknek? Ezzel csak azok nyugtatják magukat, akik nem mennek el érte, pedig megtehetnék!!!
2011. szept. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%
Inkább szembe kellene nézni azzal, hogy a gyerek óvodás és el kell szakadni tőle, nem gátolni őt azzal, hogy a saját lelkiismeretünk megnyugtatása miatt hazarángatjuk a csoportból. A gyerekről kellene szólnia ennek, nem az anyukáról...
2011. szept. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%

Hát a gyerekről nem szól az, hogy fetrengjen az oviban 2 órát (pont ilyen körülmények között, amiket a Kérdező felvázolt), utána eszeveszett szabadfoglalkozás keretében várja Anyut.

Délután nics semmi olyan foglalkozás, aminek a kihagyásával bármit is veszítene. Itthon legalább nyugodtan alszanak egyet, utána az egész délután az övék.


De mondom, aki azzal nyugtatja a lelkiismeretét, hogy a gyereknek tesz jót azzal, hogy nem megy érte, azt szánalmasnak tartom

2011. szept. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

Minek az embernek ellenség, ha ilyen édesanyja van... :)

Csak így tovább.

2011. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg szeretik a gyerekek. És nekem az "egymás hegyén hátán" nem azt jelenti, hogy szorosan vannak egymás mellett, én azt hittem, hogy tényleg csak úgy oda vannak szórva az ágyak :)

Nyilván ha több lenne a hely, akkor szellősebben lennének, de most ezzel mit lehet csinálni? Nem tudják széttolni a falakat, ennyi hely van, hát ez van.

2011. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!