Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 18hónapos oltás mennyire...

A 18hónapos oltás mennyire viseli meg a gyereket? Holnap kapja a kislányom + a bárányhimlő ellenit. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Nagy sírásra
2011. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne!


Mennyi volt a bárányhimlő elleni oltás?Előre is köszi

2011. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek:ebben szinte biztos voltam! Valami mellékhatásra,vagy lázra gondoltam.

Másodiknak:8000ft,most kapja az elsőt kettő kell.

2011. szept. 11. 14:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a bárányhimlőt nem adják együtt a kötelezővel, hanem egy hónap különbséggel.

Bárányhimlőtől nem volt baj, kötelezőtől pici hőemelkedés.

2011. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Himlő ellen nem oltattam a gyerekeimet.

A 18 hónaposról azt tudom mondani, hogy lehet hogy semmi nem lesz, és lehet hogy "minden".

H van is hatása, az nem az oltáskor, hanem az azt követő 7-10 nap múlva jelentkezik.

Nagy lányomnál semmi nem jelentkezett, a picinek minden kijutott. Láz, torok, kiütések, fülfájás, iszonyatosan beteg lett, végül akkor kapta meg első antibiotikum kúráját...


A himlőoltásnál szerintem ha jelentkezik is valami, akkor aznap vagy másnap, így összességében eltolva lesznek tüneteitek. (Már ha lesznek)

2011. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok


köszi a választ.


Nekünk azt mondták ha a 15 hós után belázasodott akkor hőemelkedés várható, de ha semmi nem volt 15 hósnál akkor ennél sem lesz semmi.

2011. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerencsére nem volt baj egyik oltással sem,a 15hónapost is nagyon szépen átvészeltük,pedig arról sok rosszat halottam. Reméljük most is a legjobbakat!
2011. szept. 11. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:

14:38 vagyok

Ajjaj! Ezer bocsánat mindenkitől, természetesen amit leírtam, az a 15 hónaposra vonatkozik!!! Nem tudom hogy keverhettem össze... :o(


A 18 hónapos az ugyanolyan, mint az első oltások, ismétlő oltás.

Hát akkor nem tudom, a himlővel ez hogy fog kombinálódni...


Még egyszer elnézést!

2011. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 18 hónapos oltáson 2 másodperces sírás volt, este hőemelkedés, és még másnap is.

Bárányhimlő ellen nem kapott, csak a prevenárt pluszban.

2011. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!