Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen paplant és párnát...

Milyen paplant és párnát válasszak? Otthoni használatra és ovis gyerkőc számára. Pamut, gyapjú, poliészter, stb.

Figyelt kérdés

A Yiskben van most akció. Szerintetek ez milyen?

[link]

[link]


2011. szept. 27. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem fő szempont a moshatóság, ezért én nem vennék gyapjút
2011. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de én nem venném meg. Az én lányom 2,5 éves és ilyen takarója van. Utólag úgy gondolom, hogy nem volt érdemes megvenni, mert fordul egyet és már ki is van takarózva. Most vettem neki rendes nagy takarót, ami nekünk nagyon bevált, mert az alatt van helye forgolódni, így tuti, hogy egész éjjel rajta van. Nem lebeszélni akarlak, ez az én véleményem.
2011. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, utolsótól kérdezném milyen takaró az? 140x200? Típus?
2011. szept. 27. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:

3 évesemnek most vettem rendes, felnőtt méretű, mosható paplant, mert a gyerek méretű semmit sem ér már, mindig kifordul alóla. Párnát is vettem neki, alacsony párnát, de nem szeret rajta aludni, ami nem baj szerintem.

Véleményem szerint érdemes rendes, felnőtt méretű, mosható paplant venni, mert azt nagyon sokáig tudja használni. Ha van lehetőséged, akkor menj el az IKEÁ-ba, elég korrekt áron kapsz paplant párnával.

2011. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12:21-es vagyok. Igen 140x200-as. Ez tuti, hogy jó, és nem fog kifordulni alóla. Már bánom, hogy megvettem a kisebb takarót, mert nem igazán használta ki, csak addig tudtuk használni, míg nem kezdett el forgolódni.
2011. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KisIbike válasza:
Mi IKEA-ban vettünk nekik takarót, pránát, huzatot rá. Imdáják.
2013. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!