Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Hogyan tudnám...

Mit tegyek? Hogyan tudnám megnyugtatni a lelkét?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1hónapja jár oviba.Pityergett eleinte reggel, aztán abbamaradt.A hét közepétől azonban történt valami vele, amit nem tudo feldolgozni.Éjjel felébred, pedig soha sem szokott, újra zokog, ha be kell menni a csoportba, nem akar kimenni sem az oviban, sem itthon az udvarra...Szerdán megkarmolta az egyik kisfiú az arcát, bár nem hiszem, hogy ez okozta a traumát.Sokat beszélgetünk vele, igazán nem tudom most mi tévő legyek?Tapasztaltatok ilyet?
2011. szept. 30. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, mintha az enyémről írtál volna!

Pár hete kezdte az ovit, eleinte órákig zokogott, pár nap után már nem. Azt mondja szeretne oviba menni, de hiányzik anya. Pár napig úgy látszott, hogy egész jól elvan, de a héten megint sírt már itthon is, az oviban is és szerintem nem is játszik, csak ücsörög odabent.

Nem hiszem, hogy bármi trauma érte volna, egyszerűen nem hajlandó jól érezni magát,mert azon agyal, hogy anya nincs vele. Amúgy aranyos gyerek, szerintem ha kicsit hajlandó lenne nyitni, tetszene is neki.

De nem tudom, hogy szerettessem meg vele. Mi is sokat beszélgetünk itthon, ennél többet nem tudom, mit tehetnénk.

2011. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!