Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldottátok meg? Kisfiam...

Hogy oldottátok meg? Kisfiam 21 hónapos. Mostanában nagyon anyás. Mindent csak az anya! Csak az anya jó. Nem marad el mással, apával is nehezen.

Figyelt kérdés
Lassan jön a kistesó és abba a pár napba míg nem leszek nem tudom mi lesz vele. Másnál is volt ilyen?
2011. szept. 30. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem volt még ugyan ilyen nálunk, de valószínűleg érezheti a kisteső érkezését és fél h elveszít téged. ennek ellenére én tudatosan hagynám ebben az esetben másra. Nem sok időre, de legalább pár órára heti több alkalommal is. Mert ha bent leszel a kórházban akkor is csak el kell h legyen majd valakivel.
2011. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jubilee ***** válasza:
Pont 2 év van a 2 kisgyerekem között. Nálunk is nagyon anyás volt, így esténként, lefekvésnél mindig apa ment. Ha éjszaka esetleg megébredt a kisfiam, apa ment. Szerencsére a kórházban töltött idő alatt is gyönyörűen elvolt az édesapjával, pedig aggódtam, hogy mi lesz. Nem lesz könnyű neki, de hidd el, hogy ha eljön az idő, megoldja a párod a problémát!
2011. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!