Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen autósülést ajánlatok?...

Milyen autósülést ajánlatok? Kislányom 2,5 éves korához képest magas. Majdnem 14 kg a 9-36 kg ülés jó lenne neki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, én nem ajánlok egyet sem, hanem inkább azt mondom, hogy lányoddal együtt menjetek el egy boltba, és ültesd őt bele, nézd meg valóban jó-e neki!

Lányommal is így volt, hiába ajánlották ezt vagy azt, nem feltétlen volt jó neki.

Elvittük őt, beleültettük az ülésekbe (a legtöbb boltban ezt megengedik, sőt segítenek is) és így találtuk meg a megfelelőt.

2011. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2011. okt. 2. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi is így választottunk: a lányunk választott :) Persze előtte ár és biztonság szempontjából szűkítettük az üzletek kínálatát :)

És igen, 9-36 a Neki való méret.

2011. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De minek a 9-36 kg ülés?Gondolom most van neki olyan,ami 18 kg-ig jó.Amint eléri a 15 kilót,meg kell venni azt,ami 15-36 kilóig jó.
2011. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kedves utolsó.valószínű hogy kinőtte a gyerkőc az ülést.a fiam 12 kg és 95 cm(2 éves).18 kg való ülésünk van de az hagyján hogy szűk,még a feje is kilóg az ülésből,ezért vettünk mi is egy ülést.egy naniat.szintén 9-36-os.ez egy olcsó ketegória.semmi extra.kicsit kemény,de a fiam imádja.és amig kell ülés addig kitart,mert nő a gyerekkel,meg szét is szedhető.

a 15 kg-tól való üléseeknél,meg kell nézni,hogy hol megy el az öv,mert lehet h van övterelő,de igy is zavarja a gyereket az utazás közben.erre figyelj,ha esetleg ugy gondolog hogy olyat vennél.

mielött vásárolsz,érdemes szétnézni a neten ár miatt.rengeteg bababolt fennvan(brendon a legolcsóbb szerintem ülésben).én majdnem 2 hétig bújtam a netet.megnéztem a bababoltok kínálatát,árát nálunk a városba is.használtat nem biztos hogy érdemes venni,mert ha egy olcsóbb kategóriás ülést,mint a mienk mondjuk,akarsz venni,az 1-2 ezerrel olcsóbb csak.akkor már érdemeseb egy uj,garanciával.a drágább üléseket én nem néztem annyira használtan mert fix összegünk volt ülésre ami nem volt sok,sajna.

jó vásárolgatást.

2011. okt. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 22.37-es vagyok.Értem,csak gondoltam talán annyit kibír még a kicsi az ülésben,hogy elérje a 15 kg-ot.Szerencsére nekünk nem kellett spórolni az ülésen,így mi egy isofixs Römert vettünk(15-36 kg).Igaz,nekünk muszáj,hogy a lehető legbiztonságosabb legyen,hetente utazunk 1000-1500 km-t.
2011. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kinőtte az ülést azért kell új.
2011. okt. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!