Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valóban felelőtlenség volt a...

Valóban felelőtlenség volt a részemről, hogy kértem/engedtem egy vizsgálatot?

Figyelt kérdés
A lányom ételallergia miatt két éve diétázik, de a mostani leletei negatívak lettek, viszont ezzel én nem értettem egyet, mert a tünetei nem múltak, csak ritkultak. Szóval kértem a dokit, hogy csináljon több vizsgálatot, mert nem vagyok megnyugodva. Félre ne értsen senki, én is örülnék, ha valóban meggyógyult volna a gyerek és ehetne mindent, mint a testvére, de mondom nem szűntek meg a tünetek. A doki kért még vérvizsgálatokat, meg kiírt egy tejcukor vizsgálatot, ami abból áll, hogy terhelésként tömény tejcukrot itatnak vele aztán fél óránkét kifújásos méréssel mérik a bomlás mértékét. A terhelés után a gyereknek iszonyatos gyomorgörcsei lettek és hasmenése, ami ugyebár a laktóz hatása volt. Így a teszt pozitív lett. Meg nem nyugodtam, de legalább tudom, hogy igazam lett és a vérteszt nem volt valós. Erre hazajövünk és a kedves szomszédasszonyom jól leszúrt, hogy, hogy lehettem ennyire felelőtlen, hogy engedtem, hogy egy ilyen beteg gyereken elvégezzenek egy ilyen vizsgálatot. Nem gondolom, hogy annyira veszélyes lett volna, ha mégis, akkor is kórházban voltunk és orvosi felügyelet alatt álltunk, vagy tényleg felelőtlen voltam?
2011. okt. 5. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
A szomszéd asszonyodnak semmi köze hozzá.Ha nem derül ki hogy beteg,akkor komolyabb gond is lehetett volna később.Egy anya sem vizsgáltatja szívesen a gyerekét.De nem volt jól a gyerek.Én is megcsináltattam volna.A szomszéd meg törődjön a saját dolgával.Beigazolódott a gyanúd.Ne érezd magad rosszul miatta.
2011. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédasszonyod konkrétan nem normális, ne hagyd magad!
2011. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lett volna felelőtlenség, ha látod a tüneteket, és ennek ellenére egy vérképre hagyatkozva átsiklasz a tények felett. Sok egészséget a gyerkőcnek, neked meg kitartást. Nem lehet könnyű az egyiknek adni, a másiknak nem.
2011. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy inkább szenvedjen egyszer, mint valami komolyabb baja legyen. Arról nem beszélve, ha valami adódik, amit Isten óvjon egy ilyen negatív lelettel kórházba kerülök rá se fognak bagózni, hogy diétázunk. Sajnos az életemet felőrli az, hogy nem tudok neki finomabbnál finomabb dolgokat adni, mert sok minden nem kivitelezhető a diétán belül, vagy esetleg nem is ízlik neki.
2011. okt. 5. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek olyat, aki éveken át nem ismerte el, hogy a gyereknek baja lehet, nem engedte a vizsgálatot, mert jajj szegény gyerek..na most meg lehet nézni pár év múltán. szegény gyerek! És persze az orvosok a bunkók, mert eddig nem jöttek rá...

Te egy felelősségteljes anya vagy hidd el!!Mi lett volna ha hiszel az első diagnózissal. Fél év alatt teljesen tönkrementek volna a kis belei..hát akkor már inkább egy kellemetlen vizsgálat!

2011. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15.27 = nagyon jót írtál, jót nevettem.

Egyébként meg: most ugye nem komoly ez a kérdés? Nem kérdés, hogy jól tetted. Ugyanis, te mint anya, sejtetted a tünetek alapján, hogy dehogy gyógyult meg a gyerek. Csupán szeretted volna, ha ezt ,,tudományosan" is igazolják, és a doktornő (az az okos) is látja, hogy nem gyógyult a gyerek. Egyébként meg ha otthon lesz rosszul, mert olyan kaját adsz, ami nem jó neki, akkor meg mi van? Majd a szomszédasszony hívja a mentőket, és izgulja magát halálra? Sz...d le. Máskor ne oszd meg vele a problémáidat. Korlátolt.

2011. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!