Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj ha elővettem 2 évesemnek...

Baj ha elővettem 2 évesemnek újra a babkocsit amíg a bölcsibe érünk?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam ,hogy így nem fárad el viszont a séta nekem is jót tesz :)

Max. 3 éves koráig használnák ,jó ez így ?


2011. okt. 9. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó így én is nemrég vettem elő 22 hónaposomnak pedig már eltettem de ő sem szeret sokat sétálni de a levegőn meg szeret "utazni" ! :)
2011. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs örült messze de 7.45 -kor szerintem még fáradt ennyi sétához ami legalább 20 perc ezért gondoltam rá ! Majd télen szánkózni fogunk :)
2011. okt. 9. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:

attol függ mennyire sietsz.

én épp bölcsi időszakban tettem el végleg.

nem szeretném arra nevelni a fiamat h cipeltesse magát ha nem akar sétálni,oviba/bölcsibe meni kell,és ne anya cipelje,és én a kocsit se akartam tolni,ott nem hagyhatom,haza nem viszem,mert a munkahelyre menet a bölcsi utba esne,nem akarok viszamenni a kocsival...

2011. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes. A lányom 3 éves, és gyalogolunk mindenhová, de még ebben a korban is egy örökkévalóság odaérni valahová. Mindent megnéz. stb. Én 2,5 éves koráig használtam, akkor jött a kistesó, azért is használtam akkor még, hogy ne kelljen terhesen a nagyot cipelni, ha megunja a sétát.
2011. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

TRagédia! Katasztrófa! Világégés!

(mert miért lenne baj?)

2011. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:))) köszi !
2011. okt. 9. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, elmondanám, a 2,5 éves lányom 25 perc alatt tesz meg 3 sarkot az oviig. Apa múltkor babakocsival ment érte, mert nagyon hideg szél fújt. Kit izgat? Jobb mint megfázni vagy türelmetlenül ráncigálni a gyereket hazáig. Vagy cipelni.
2011. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!