Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Télapóra kis ajándék vagy...

Télapóra kis ajándék vagy édesség?

Figyelt kérdés
Én ugy gondoltam kapnak könyvet vagy puzlet meg egy télapó csikit.Semmi értelmét nem látom több széz forintos édességnek,inkább olyant amit tudnak használni.Ti hogy gondoljátok?
2011. okt. 13. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%

Könyvet? Miért van aki azt el is olvassa? Télapó csokit pedig muszáj leszel drágábbat venni, mert az olcsó enyhén szólva ehetetlen.

Egyébként hány éves? Relatív, hogy mit tudnak használni, nem szeptember elsejére, és nem is az érettségi ajándékát vásárlod.

2011. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is így csinálom, ahogy te. Könyv vagy kisebb játék, és egy csoki Mikulás. Nem veszek száz féle édességet, csak egy normálisat.

Első válaszoló: a könyvet egyelőre én olvasom fel neki, mert 3 éves:)

2011. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk egyértelműen édesség! Egész évben viszonylag keveset kap, a télapó erről szól hagy csokizzon amennyit akar. Én is imádtam kicsiként miért fosztanám meg tőle a gyerekem?
2011. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

en adventi naptarat csinalok, nyomdaval, matricaval, kis duplofiguraval, meg mini lyukasztóval stb. max 1-2 ilyen elorecsomagolt kis csokival.


tavaly 12 autot vettem a kinaiban 500 hufert, ma a hokotroval jatszott :)) a nyomdak a legnagyobb slagerek egyebkent, egy csomagban 2 hetnyi meglepi van, igy anygilag se vag foldhoz

2011. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kisfiam kap csokit is, gyümit is. Meg valami apróságot, de azt nem biztos. Lehet, csoki csomagot állítok neki össze, természetesen minőségi csokikból.
2011. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Édesség. Azért, mert abból egész évben nagyon keveset kapnak, szinte semmit. Csak az év ezen napján kapnak Kinder tojást, csokit...ezt mindig nagyon várják.


Könyvet, játékot annyi más alkalomra kaphatnak.

2011. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
most miért lettem lepontozva 0%-ra? pedig őszintén csak segíteni akartam :,(
2011. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szerettem, amikor sok mikulást kaptam, zacskóba csomagolt, több apróság, szaloncukor, dió, mogyoró, mandarin, több apró mikulás, több nagy mikulás, ja és virgács az is kell, vicces, vidám. És hogy én találtam meg, az a rácsodálkozás.


Egyszer jöttünk haza vendégségből és a papám lemaradt a kapunál, majd később jött nagy vidáman, hogy "képzeljétek kivel találkoztam? A miklulással, mondta ő. " Engem keresett, papa mondta, hogy már lefeküdtem, így megkérte a mikulás hogy adja oda az ajándékot. Egy hatalmas átlátszó zsákszerűben volt egy hosszú farkú plüss róka, több csoki, zacskó cukor és emlékszem milyen boldog voltam, hogy engem jónak talált a mikulás. Emlékszem még a szemem is könnybelábadt.

2011. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi tavaly is mondtuk a nagyszülőknek, hogy max. egy! fajta édesség, és mellé valami apróság.Puzzle, pici könyv, vagy hasonló.Minek vásároljanak be édességből, ha úgysem tömöm majd tele vele a babámat.Mégcsak kétéves, úgyhogy nem gondolom, hogy az édesség lenne számára a legfontosabb ajándék.
2011. okt. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

3 éves. Imádja az édességet. Így hagyományos mikuláscsomagot fog kapni (alma, mogyoró, dió, virgács és sok-sok édesség).

Az adventi naptárba én is apróságokat fogok rejteni (autó, mozdony, matrica, nyomda, gyurma, diafilm).

2011. okt. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!