Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 évessel (kislány) ajánlaná...

2,5 évessel (kislány) ajánlanátok valami jó fedett programot, valamii kiállítás jellegűre gondolok?

Figyelt kérdés

Tropicarium nem jó,mert már túl sokszor voltunk.

Játszóházakat nem szereti.


Olyan nehéz érdekes programot találni...


2011. okt. 14. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
csodák palotája? Az enyém elugrált ott napokig
2011. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nalunk a fiam szereti az ikeat, szerintem eleg gyerekbarat, mindent ki tud probalni, van egy csomo jatszoresz, stb


vasarnaponkent van a cifra palota a mupaban, erdemes elnezni ra, az en fiamnak nagyon tetszett, egyik szobaban koncert, a masikban babjatek, a harmadikban sok kismotor es palya, alul a csarnokban kreativ foglalkozasok, stb


nezz korul, hogy meno mano torna van e a kornyeketeken, az is jo


nem tudom mas gyerek hogy van vele, a fiam ket eves kora ota imadja a bowlingot (tvben latta, egyszer elvittuk, tanulopalyan olyanokat guritott, hogy csak neztuk, mar ket es fel eves, de meg mindig szereti)


a fiam szereti a jarmuveket,nem tudom a lanyod szereti e, egy egy villamos/hev/stb vonalan elmenni a vegallomasra, utana vissza


(a godolloi kastelyban vannak gyerekprogramok, most neztem, eppen a fenti apropo miatt, mert lementunk a multkor is hevvel godollore meg vissza, hatalmas elmeny volt neki :))

2011. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

- bár már hideg van, de hajókázás a Dunán

- baba-mama torna (ha van a környéketeken)

- vasúttörténeti park ( ha szereti a vonatokat)

- játszótér

- bábszínház

2011. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!