Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17 honapos babatok is allandoa...

17 honapos babatok is allandoan elesik, marmint naponta tobbszor is?

Figyelt kérdés
bebiszitter vagyok kulfoldon ,a kislany akire vigyazok minduntalan elesik. pedig nem porgos ,nyugodt kiegyensulyozott nem rohangal allandoan megis allandoan elesik.a maszast kihagyta,azaz csak kb. egy hetig maszott ,13 hosan indult el.nekem is van egy 22 honaposom de o alig esik el es 18 hosan se esett botlott orokke! a titekkel mi a helyzet?
2011. okt. 15. 06:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Körülírnád kicsit jobban, h mégis milyen körülmények közt esik el? Mondjuk egyhelyben áll és csüccs, vagy áll, és amikor indulna és teszi a lábát akkor esik el? Vagy csak járás, szaladás közben?

Nekem a 19hósomra nem jellemző, nem is volt. Mondjuk ő 14,5hós volt mikor elindult, de előtte 3hónapot kúszott + 3,5-et mászott.

Azt hallottam, h aki soká indul el, az utána stabilabban jár az elején, mint aki hamar elindul. Lehet, h az az 1hét mászás kevés volt, és így neki több időbe telik a stabilitás.

2011. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én 19hónapos lányom is elesik,akár naponta többször is,de csak akkor ha rohan! Nem tudom hová siet állandóan!

10hónapos korától jár,1évesen már szaladt.

2011. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
allohelyzetben nem esik el de ha szalad vagy ki akar valamit kerulni vagy kapaszkodik valamiert sokszor elesik es szinte mindig a fejet uti be. az er le hamarabb sokszor az arcara orrara esik.ha faradt akkor meg szinte keptelen normalisan lepni mert tuti hogy 2 percenkent felbukik szegenykem!
2011. okt. 16. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyensúlyával van baj. Nem fájlaltatja a fülét?
2011. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem. a cipoi is a legmarkasabb legegeszsegesebb fajtabol valok.szerintem meg talan az is gondd lehet hogy soha nincs mezitlab. nem lehet hogy cipo nelkul is kellene lennie idonkent?
2011. okt. 16. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért én szólnék a szülőknek, hogy nem ártana szakemberrel megnézetni. Ahogy leírod, ez nem a szokásos babás "potyogás". Ilyen idős korban pedig még el sem tudja mondani, ha pl. nem lát rendesen.
2011. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a latasaval nincs gondd mert a legaprobb szoszmot is megpiszkalja ,inkabb az egyensulyaval lehet a gondd a mezitlabaskodas nem segitene kicsit? mit gondoltok?
2011. okt. 16. 21:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Mindenképpen szólj a szülőknek! Nekik nem tűnt még fel semmi?
2011. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az anyuka nagyon onfeju nem enged beleszolast semmiben ,azert tettem fel itt a kerdest hogy ti mit gondoltok errol
2011. okt. 17. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!