Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan játék laptop gyereke...

Van olyan játék laptop gyerekeknek aminek a kijelzője nem miniatűr hanem viszonylag nagy?

Figyelt kérdés

magyar nyelvű, viszonyleg értelmes laptopot keresek kislányomnak.

Valami olyat aminek a kijelzőjén látszik is valami.


2011. okt. 16. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Remélem, lesz valakinek ötlete...
2011. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem ilyen van:

[link]

[link]

2011. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éves a kislányod. Nekünk ilyen van:Bilingual power notebook.
2011. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2,5 éves.

Apának is van, gyakran dolgozik rajta itthon, és nekem is van mert nincs számítógép hanem laptopot használunk.


Annyira szeretné nyomkodni, sokszor eljátsza hoyg egy könyv a laptopja vagy a miénket nyomkodja úgy hogy közben ki sincsen nyitva.


Már nézegettem boltokban,de méreg drága mind, és csak egy jó nagy darab műanyag egy picike kis vacak kijelzővel, ami nekem így nem ér meg 8-10e ft-ot.


Köszönöm az eddigi válaszokat, természetesen várok még!

2011. okt. 16. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!