Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves gyerekedet mi köti le?

7 éves gyerekedet mi köti le?

Figyelt kérdés

7 éves lesz az öcsém és nem tudom mit lehetne neki venni szülinapra.Sokszor 2 éves fiammal is bajba vagyok hogy korának megfelelő legyen nemhogy egy 7 évesnek:(((

ha kérdezem mit szeretne azt mondogatja még nem tudom:((de nekem már csak 3 hetem van kitalálni.Kérlek segítsetek!!!!Jelenleg nincs kedvenc mesehőse.


2011. okt. 17. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Logikai játék, amivel egyedül is tud játszani. Pl. Rush hour, animalogic, tip over, colour code, hoppers.

Ha szeret társasozni, akkor pl. Labirintus, Elvarázsolt labirintus, Rolit, Zooloretto, Aquaretto, Niagara vízesés, Fits, Abalone stb.

Ha olvasni szeret, akkor könyvet az érdeklődési körének megfelelően.

Elmehettek együtt színházba, moziba, cirkuszba stb.

Esetleg ha szereti az állatokat egy kis állatkát.

Legot is nagyon sok fiú szereti, nálunk az egyik legnagyobb sláger.

Elsőre ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni.

2011. okt. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vmi új legón én is gondolkodtam,de anyi van neki hogy szinte csak az én gyerekem játszik vele.Nagyon késői gyerek anyuéknál mivel én 23 éves vagyok így sokmindene megvan.Állat szóba se jöhet társasházba laknak.Könyvet karácsonyra kap anyuéktól.Az első sorokra rákeresek neten mert így nekem nem mondanak semmit:))Köszönöm remélem még kapok segítséget:D
2011. okt. 19. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:
A bakugan irtó nagy sláger vagy a bionickle.Ezek is jók egy 7 évesnek.Emeletre pedig állatka is mehet ha megbeszéled a szüleiddel.Egy hörcsög csöndes nem kerül sokba a tartása és nagyon édes!
2011. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pézsmateknős is csendes és nem nő nagyra, max. 10 cm-es lesz. Fiamnak is az van és semmi gond nincs vele.


Bakugant is sokan szeretik, de nem mindenki! Fiamnál pl 2 hónapig tartott az őrület, azóta a szekrényben porosodik.

Lego ninjagot is sokan szeretik most, de ez is gyerekfüggő.

2011. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Baqugant ne is mondjátok vmi 7ezret hagytam ott a boltba pár vacakért aztán fél óra játék után a szekrényen hevert:(nagyon mérges voltam mert nagyon szeretett volna ilyet.Bár a Baienicol(nem tudom leírni:P)azt már régóta mondja és ezeket össze és szét is lehet szedni ugye???közönöm
2011. okt. 21. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Lego bionicle :)

Szét lehet szedni és össze is lehet építeni, szerintem értelmesebb mint a bakugan, de a lego ninjago is jó.

2011. okt. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!