Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez a játék kb...

Szerintetek ez a játék kb hány éves gyereknek való?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 18. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 4-5-től, de ennyiért már újan is lehet táncszőnyeget kapni ami sokkal jobban néz ki.
2011. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
soha nem vennék ilyen vackot a gyerekemnek.
2011. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Második! Nem érdekel a magánvéleményed, csak arra voltam kíváncsi hány évesnek való.

Egyébként nem ezt szeretném megvenni, csak ezt a képet találtam a neten ami hasonló játék. Első válaszolónak köszi a választ.

2011. okt. 18. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

második vagyok


akkor lefordítom, hogy megértsd, SEHÁNY éves gyerekeknek nem aló ez a játék, mert nem való semmire. Sem ez, sem egy jobban kinéző, drágább fajta.

Táncikálni, ugrándozni, idétlenkedni ilyen szőnyeg nélkül is lehet.

Ha a zenét és a zenére történő mozgást szeretnéd megszerettetni vele, akkor hallgassatok pl. Kolompost, Ghymes gyerekalbumot....ezek gyerekeknek való zenék AKÁRHÁNY éves korban.

2011. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Abszolút pénzkidobás, semeddig sem köt le se ovis, se kisiskolás gyereket.
2011. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg gyereke válogatja. Igaz, én táncszőnyeget nagyobbaknak (10-11 év) vennék, de persze olyat, amint valamilyen "tinisztár" zenéi hallhatóak és a televízióval összeköthető. 10 éves volt az unokahúgom, mikor megkapta, s gyakran rendeztünk családi táncversenyeket (anya, apa, nagynéni, nagybácsi, meg természetesen a 10 éves nagylány). Jókat kacagtunk, igazi családi program volt. S mielőtt bárki ítélkezik, egy kitűnő tanuló, sokat olvasó, nyitott unokahúgom van.

Kisebbeknek viszont még nem vennék. Nekik tényleg a szabadban való futkosást, labdázást, fogócskát, bújócskát, vagy a játszóházakat ajánlanám.

2011. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor te hallgattass a gyerekeddel Kolompost, vagy amit akarsz, mert ettől lesz majd sokkal intelligensebb felnőtt korában. Szerinted!

Az én gyerekem meg elalél mindentől ami Barney-s, sajnos vagy nem, de ez van. Ha ő Barney-sat szeretne, akkor azt kap, és nem fogok ráerőltetni semmit ami mondjuk nekem jobban tetszene.

2011. okt. 21. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!