Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megteheti a kórház, hogy nem...

Megteheti a kórház, hogy nem engedi, hogy 5 éves hiperaktív, súlyos alvásproblémával küzdő kisfiammal legyek éjszaka?

Figyelt kérdés

Mandulaműtét(garat) miatt kell majd két éjszakát bent aludnia.

Itthon még 40 fokos lázzal is alig tudom fekvésre bírni,hetente többször alvajár,ilyenkor feláll az ágyra ,nyitott szemmel hadonászik,beszél,esetleg sír,kiabál,veszélyérzete nulla.

Azt mondták még a professzorúr hozzátartozójának sem engedik meg,hogy bent legyen a gyerekkel.

Megoldásként említették,hogy ráhúzzák a rácsot a gyerekre éjszakára.


Ismerem a gyereket,ha kétségbeesik őrjöngeni fog,ezzel kockázatva,hogy bevérezzen a friss seb.


2011. okt. 19. 11:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Elvileg jogod van a gyereked mellett lenni, de a gyakorlat lehet, hogy más. Én azt mondom, hogy nem árt, ha megkérdezed a kórházhoz tartozó betegjogi képviselőt. Gyors gyógyulást a kicsidnek.
2011. okt. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, hogy megtehetik-e, de ha igen az nagyon durva. Mert OK, hogy nem adnak ágyat (ilyen nálunk sincs), de hogy egy széken ne kucoroghassál éjszaka az ágya mellett???? Nem lehet más kórházba műttetni?

Istenem, ráhúzzák a rácsot?!!! Nem normális szerintem, remélem jön valaki aki jogokban jártas és kisegít, de ha nem akkor érdemes egy betegjogi fórumon (már ha van ilyen) feltenni ugyan ezt a kérdést.


remélem megoldódik az ügyetek. Kitartás neked és jobbulást a fiadnak!!!!!

2011. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Elvileg???

MI az hogy elvileg???

A házirendet is aláiratták,hogy éjszaka nincsen látogatás.


Ismerem a gyerekemet és tudom,hogy nem fognak bírni vele.

Az meg,hogy rácsos ágyba teszik emiatt...

2011. okt. 19. 12:04
 4/35 A kérdező kommentje:
Kétségbeesésében őrjöngeni fog a rácsos ágyban magára hagyva,ismerem,ő egyébként is kiszolgáltatottabb a hiperaktivitása miatt,nincs olyan viselkedéskontrollja mint egy másik korabelinek.
2011. okt. 19. 12:05
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos megtehetik. Vannak ilyen kórházak. Valahol még a széken se lehet ott ülni. Volt rá példa. Terhes voltam, a nagy 1,5 éves volt, kórházba került, tőlünk 70 km-re. Nem volt hely. Az egyik kedves nővér felajánlotta, hogy bár nem szabad, de egy széken ülhetek, de bújkálni kell. Mivel én már nem vállalhattam be egy egész éjszakás ülést a férjem maradt bent. Az éjszakás doktornő elől kellett elbújnia valamint a biztonsági őr elől, aki esténként végigjárkál minden kórtermet. Itt a nővér kedvességének köszönhetjük, hogy nem kellett egyedül hagyni.

Én a helyedben keresnék másik kórházat, megér egy kis plusz utat.

2011. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
18%
Ez nem jog kérdése nincs egyszer egy kórház erre felkészülve.És egészségügyileg is az operált betegek között tartózkodni? Egyágyas kórterem meg?
2011. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
25%

"helyedben keresnék másik kórházat"



Úgy írod mintha ez a kórházak többségében természetes lenne!Ott operált betegek vannak!És egyágyas kórtermek sincsenek!

2011. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Arra fel vannak készülve,hogy egy nővér végig ott üljön mellette?

Ismerem milyen a fiam,probléma lesz vele.

2011. okt. 19. 12:17
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Látom kedves utolsó a te gyerekednek sem vették még ki a manduláját...Én mindkét gyerekemnél bennt aludhattam orrmandula kivételnél. Attól a pillanattól kezdve, ahogy kihozták a műtőből egész másnap reggeli, ahogy hazaengedtek, mellette voltam. Ágyam nem volt, de mivel kicsi vagyok, mondták, nyugodtan feküdjek be mellé a rácsos ágyába:) Egyik oldala levolt húzva.
2011. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Nem tdtok privát szobát fizetni,vagy olyan ott nem létezik? Ez tényleg nagyon gáz,kockáztatják akár a gyerek egészségét is???

Mellesleg 20 éve nővérem manduláit mutotték,nem akarták megengedni hogy ott legyen vele éjjel anyum. Aki pedig azt mondta hogy már pedig ő innen el nem megy. Nem tudtak vele mit csinálni,ki mégsem rángathatták az utcáre,ott maradt.

2011. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!