Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kislányomnak télikabá...

2,5 éves kislányomnak télikabátot is vegyek és 2 részes overállt is?

Figyelt kérdés

Vagy elég az overáll, aminek külön is tudja hordani a kabát részét.

És csizmát hányat vegyek?


2011. okt. 20. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak overált vennék,meg egy csizmát,mert jövőre úgy sem tudja használni,mert kinövi.
2011. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én overált szoktam venni. csizmából meg (ha van rá keret) szoktam venni egy hótaposót,meg jövős-menőst.
2011. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én vettem ezt is azt is. egy bakancsot és egy csizmát fogok venni
2011. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én jobban szerettem a télikabát+bélelt nadrág verziót a 2 évesemnél tavaly télen. Az overáll max 10-szer volt rajta, amikor szánkózni mentünk.
2011. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a kérdező,nem az egyberészes overálra gondolt..
2011. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy olyan télikabátot, amihez van orkán nadrág (kínaiban 6000, elég drága sztem, nemtom máshol mennyi), ennek a kabátját külön is hordhatja. Csizma vagy téli cipő elég egy, én használtan szoktam tesómék kisfiáról kölcsönkérni plusz egyet tartaléknak, arra az esetre, ha a másik még vizes a latyaktól és muszáj indulni valahova. Csak a biztonság kedvéért.
2011. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne végyétek a kínai 2 részest. Én nagyon megjártam vele. Nagyon szűkre van szabva ugyanis a dzseki része. az ujjába is alig lehetett beletenni a kis karját és a testén még akkor is alig tudtam felhúzni a cipzárt, amikor még nem volt nagyon aláöltöztetve, csak a nadrágja vékony pulcsival. És a gyerek alig tudta mozgatni benne a karját. Külön kellett kabátot venni azon a télen. A nadrágja jó volt. Szóval jól nézzétek meg! Én a külön vásárolt kantáros vízhatlan naci és a külön vásárolt téli dzseki híve vagyok. Az a tapasztalatom, hogy az eleve kétrészesek dzsekije rövid (nem ér a feneke alá), mert ugye a nadrághoz készült, és egy sima nadrággal már nem jó emiatt. Az egyrészes overál mellé úgyis kell külön kabát, mert ha pl. bevásárlóközpontba mentek vagy autóban utaztok, akkor nincs szükség szerintem az extta meleg cuccra.
2011. nov. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!