Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi legyen a szülinapi "ovis...

Mi legyen a szülinapi "ovis torta", ha a hagyományos torta nem lehet?

Figyelt kérdés

A lényeg,hogy előre csomagolt valami lehet,pl piskóta tekercs...

nincs ötletem.a fiam amúgy is nagyon kevés süteményt eszik meg...

mit szokás bevinni?És a többi gyereknek kell?pl gyümölcskosár,vagy egy doboz merci csoki(ebből tud mindenki venni)


2011. okt. 21. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a csoportnak kell vinni. Mi vihetünk bármilyet csak nem lehet házi, tehát cukrászdai torta lehet.
2011. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi nagy zacskó ropit, 1 kg dobozos aprósütit és egy doboz csokival bevont kekszgolyót (olyasmi mint a tojásdrazsé) vittünk, és 1 üveg bolti szörpöt.

A Lidlben lehet olyan sütiket kapni ,ami tortaszerű, abba bele lehet szúrni a gyertyát.

2011. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hagyományos torta, ha a cukrászat ad ki egy lapot róla, hogy mikor, miből és hol készült -a HACCP rendszer miatt az intézményekbe tilos házi vagy ismeretlen eredetű élelmiszert bevinni a fertőzésveszély miatt. TESCO AUCHAN, stb előrecsomagolt tortái is jók, mert azokon rajta van minden szükséges információ a dobozon.
2011. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ilyet még nem hallottam. Nálunk házi sütit is lehet vinni. Én valami kekszes sütit viszek, pl shrek szelet, vagy domino szelet, vagy valami hasonló.
2011. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol konyha van és az ovikban van ott muszály sőt kötelező mindenfajta ételből eltenni mintát 24 óráig meg kell őrizni majd kidobják.Én cukrász vagyok és rengeteg tortát készítek oviba,bölcsibe a gyerekeknek.Egyszer pont abba a csoportba lett szalmonella amibe vitték a tortámat.Én nyugodt szívvel álltam elébe a tesztnek és kiderült hogy a pluszba vitt dobozos linzerben volt abaktérium.ennyit az előre csomagolt dolgokról.A házit én is jobban ajánlom mint a cukrászdait vagy csomagolt dolgokat mert abban legalább tudom mi van.Hiddjétek el cukrászdába dolgoztam már több helyen is és nem patyolat tiszták.......egy sima gyümölcs torta is megfelel vagy vmi gyümölcsös bögrés süti(tele van a net vele)és a tetejét meg kirakod smartisos golyókkal vagy egyszerűen leporcukrozod.+1,5 liter üdítő és kész.
2011. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hiába jó az otthoni süti, ha az óvoda nem engedi!

Ahogy elnézem, ez óvodánként elég változó.

Nálunk pl lehet házi, cukrászdai, bolti, mindegy, csak krémeset nem szabad.

Ha nálatok csak csomagoltat lehet, akkor én is ajánlom a lidl féle koszorúkat. Finomak és torta formájúak.

2011. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

itt sajnos cukrászdai sem lehet.a tesco nagyon messze van,és a sparban nem láttak kész tortát.úgyhogy vettem 2 "rolád" szerűséget és egy kilós aprósüteményt.Meg viszek be szörpöt.

nagyon szépen köszönöm a válaszokat

2011. okt. 22. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!