Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jobb a Play doh alapgyurma a...

Jobb a Play doh alapgyurma a hagyományosnál? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nagyon sokáig puha marad. Ha visszazárjátok akkor meg pláne. Könnyen lehet gyúrni akár egészen pici kezekkel is. Nekünk 1X volt más gyurmánk, de azt nem szerettem. Ebből meg kaptunk karácsonyra egy 24-est és még mindig jó.
2011. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én főleg azért szeretem a play doh gyúrmát,mert nem lesz tőle a kezem olyan zsíros.hiába mostunk kezet,még utána is olyan furcsa tapintású szokott lenni,a hagyományos gyúrma után
2011. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem, mert a pici lányom már 15 hósan tudta gyúrni. A sima gyurmát mindig "elő kellett gyúrnom", azt mindig muszáj kézmelegen tartani, de a kis kezével nem bírt vele, még úgy is kemény volt. A play d. gyurmát bármikor tudja gyúrni, és imád is gyurmázni, minden nap elöl van :) (már 3 éves) Használat után el kell zárni. Igaz, egy idő után tönkremegy, mert elszárad, de ahhoz kell jó pár hónap.
2011. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3.vagyok

tényleg a play d gyurma után nem olyan fontos a kézmosás, mint a hagyományos gyurmát úgy kell levakarni

2011. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és ha beletapad a ruhába/szőnyegbe vagy bármibe akkor nagyon könnyen kijön. nekünk egyszer a keményen belekenődött a gatyába, de a mosásnál nyomtalanul eltűnt. A szőnyegről meg ha kiszáradt simán felkapargatom.
2011. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!