Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 3 hete jár bölcsibe,...

Kisfiam 3 hete jár bölcsibe, azóta éjszaka nagyon sokszor felébred és engem keres. Tudok rajta vmilyen homeopátiás szerrel segíteni? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik neki a bölcsi, de mégis megzavarta az alvását a beszoktatás.Nappal eddig csak egyszer sikerült elaludnia ebéd után a bölcsiben, itthon meg már nem akar és nem is tud du.elaludni. Az esti elalvással semmi baj nincs, egy hang nélkül elalszik, egyedül, a saját kis szobájában.Viszont ha nem kiabálja 50-szer, hogy "anya-anya", akkor egyszer sem.At is kell hozza menni, mert mostanaban nem sikerül saját magát megnyugtatnia, csak akkor nyugszik meg, ha átmegyek és ráteszem a kezem és erzi, hogy ott vagyok.De meg igy is folyamatosan felriad.Szegeny sem nappal, sem ejjel nem tudja magat kipihenni es ez nagyon megviseli,mert eddig nagyon jo alvo volt, mindig kipihent es jokedvu volt. Tudtok ajanlani erre vmilyen homeopatias szert,ami segitene neki egy picit oldani ezt a szorongast?Én mindent megprobalok megtenni, ha hazahozom a bolcsibol csak vele foglalkozom, rengeteg szeretetet kap, jatszom vele sokat, hogy vhogyan kompenzaljam azt, hogy a nap nagy reszet sajnos nem velem tolti mar, hanem a bolcsodeben, de egyenlore az alvassal kapcsolatos problemakra ez nem jelent megoldast.Es sajnos o egyre faradtabb es nyugosebb.Attol is tartok, hogy ha tartosan nem tudja kipihenni magat, nehogy tobbszor lebetegedjen.
2011. okt. 25. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A Sedatif Pc állítólag ilyenre van, de nekem azt mondta a védőnő, hogy nem ajánlja, mert tönkreteszi az idegrendszerét egy életre. Ennyit a homeos szerekről. Szerintem nem tudsz mást csinálni, mint hogy bejársz hozzá éjszaka, esetleg ott is alszol. Normális, hogy most jobban keres, nagy változás ez neki.
2011. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. 1-2 hónap és elmúlik. Nálunk volt olyan, hogy ülve aludtam az ágya mellett, mert csak úgy aludt ha fogta a kezemet. Ha kiakartam húzni, már fel is ébredt. Kb. 2 órát voltunk így, de csak egyszer volt ilyen szerencsére. Akkor még a kiságya volt, így nem tudtam mellé feküdni. Közénk meg nem akart jönni. Így maradt nekem az ülve szundikálás:-)
2011. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!