Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudok venni gyermekemnek...

Hol tudok venni gyermekemnek (3éves) hózentrógert a nadrágjához?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 08:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én rövidárú boltban vettem , de nem mindegyikben van, több helyen is rákérdeztem mire végre az egyik helyen volt.
2011. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én bementem a hozzánk legközelebbi kicsike kis bababoltba, az ilyen mindenes bolt. Van ruha, játék, könyv, stb egy picike helyre bezsúfolva. Ott volt, így nem is mentem tovább. Szerintem valami hasonló helyen próbálkozz.


Vagy akár egy Brendonban: [link]

2011. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én röltexben vettem meg Auchanban
2011. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintetek lányoknak ciki a hózentróger? Mert olyan alkatú alányom, hogy ami hosszban jó neki, az legyúszik a derekáról?

Bocs, hogy itt kérdezek.

2011. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Én a fiamnak használok húzentrógert, de a szomszéd kislányak is van például.Egyébként meg ilyenkor úgyis adsz rá kardigánt vagy vsatag pulcsit és úgysem látszik alatta. A kisfiam is így van egyébként ami jó hosszra az derékbe nem jó, szoktam a nadrágjaiba olyan gombolhatós gumit teteni,hogy ne kelljen mindig a hózentóger, mert olyan nadrágot szinte lehettelen venni neki ami hosszba és derékban is jó.
2011. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Derinke! Mi a fontos? A ciki-e vagy sem - avagy: hogyan jobb a gyerekemnek?

Párommal mindig ezen vitázunk. Ő divatos holmikat vesz a gyereknek, de nem nézi, hogy fázik-e benne vagy praktikus-e.

Szerintem bőven elég lesz majd az iskoláskortól elviselni a divatmániát, addig pedig a gyerek érdekeit nézni.

Nyugodtan lány is használhat hózentrógert! :)

2011. okt. 27. 10:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Én meglehetősen konzervatív vagyok de szerintem egy kislány egész nyugodtan járhat nadrágtartóban!
2011. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm, én is így gondoltam. Mondjuk az oviban polóban van és nadrágban. Mondjuk most néztem a brendon-nál van rózsaszínben is, úgyhogy be is megyek és fogok neki venni, mert hiába van benne az a gombos gumus megoldás, sajnos kicsit pocakos is (és még így is vékony a dereka) és a farmerok úgy is lecsúsznak, meg a kis farmeros aljak.
2011. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lányom van és hord hózentróglit, különben kint a dereka (mióta nincs pelus+body, csak póló és trikó).

Nagyon kis csajos van neki,,,,,,,,,, ,bocs beragadt :)

Én ilyen kis röltexféle boltban vettem, ahol vannak zoknik és harisnyák is, kb 800 ft volt.

2011. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

13:37

Köszönöm a választ. Azt hiszem holnap megyek és veszek neki. Csak azt nem tudom, hogy miért nem vettem előbb. Hát igen, hülye vagyok:))))

2011. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!