Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Örökbefogadnátok roma gyereket?

Lovelyne kérdése:

Örökbefogadnátok roma gyereket?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre.(Pár hónapos babára értem)
2011. okt. 27. 10:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%

Nem.

És nincsenek előítéleteim a romákkal szemben, mielőtt valakinek így jönne le!

2011. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Én nem. De ez nem jelent semmit. Van barátom, aki örökbefogadott egy cigány csecsemőt, és nagyon édes. Ma már 3 éves és nagyon ügyes, okos kissrác.
2011. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%

asszem igen

a gyerek az gyerek

2011. okt. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%

Igen.

Még gyerekkorunkban fogadott örökbe a szomszédunk egy 2 éves roma kisfiút. Rengeteget vigyáztam rá, nagyon édes volt.

A nevelőszülei értelmiségiek, a srác is főiskolát végzett.

2011. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Pár hónapos babát miért ne? Neki még nincs úgy kialakulva személyisége, a nevelőszülőn múlik, hogy milyen lesz. De azért szeretnék, saját gyereket inkább, ha egy mód van rá, de ha az ne adj'Isten nem lehetne bármi miatt, akkor nem érdekelne a bőrszíne.
2011. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Igen!!

Ha belegondolsz te neveled és ha olyan a szülő akkor a nem romából is lehet börtöntölteléket nevelni....

2011. okt. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Igen.

kifejezetten nem szeretem őket.A környékünkön sajnos vannak egy páran.Van itt egy 6 éves kislány.Nagyon szép,de olyan mocsk.s szája van.Persze azt mondja,amit a szüleitől hall.Tavaly végig köpködte a játszóteret szotyival.Megkértem,hogy ne dobálja el,mert az akkor 1 éves kislányom felszedte és meg akarta enni.nem számon kértem,szépen mondtam neki,ahogy bármilyen gyereknek mondanám.hát,amit én kaptam.Egy 5 éves gyerek olyan szókinccsel küldött el+megjött az édesanyja is.Aztán 1 hét múlva jött szembe a kislány.odajött és bocsánatot kért.Azóta mindig köszön,de csak nekem,a többi szülőt változatlanul,választékosan szidja.Néha bennem van,hogy megkérdezem tőle,hogy miért kedvelt meg engem.Sokáig úgy volt,hogy nem lehet már saját gyerekem és az új párommal felmerült ez a verzió is.

2011. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Igen, nem vagyok rasszista.
2011. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen NEM!! Hiába te neveled a vérükbe van ami nem kéne hogy legyen.
2011. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem, de félromát igen.
2011. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!