Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan keltitek reggel a...

Hogyan keltitek reggel a gyereket? Könnyen ébred?

Figyelt kérdés

Az én 3 éves lányom minden reggel "gyagyás",amikor ébresztem.Már próbáltam többféle módon is,de sehogy nem jó.Rugdosódik,fetreng az ágyban.

Pedig tuti hogy kialussza magát,mert időben van fekvés,és egész éjjel alszik is.Meg szereti az ovit is,tehát nem az a baj hogy nem akar menni.

Nálatok mi vált be?


2011. okt. 27. 13:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én mellébújok reggel, és puszilgatom, simogatom míg magához tér.

Utána bekapcsolom a tv-jét mesére és míg én elkészítem a reggelijét, addig van ideje.

Ezután tv kikapcs, reggeli, mosakodás,öltözés és irány a suli.

2011. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

szintén zenész, semmi nem vált be, könyörögni kell neki, hogy keljen ki végre az ágyból

bezzeg az öccse amint kivesszük az ágyából, már rohan is át hozzánk, mosolyog, mutogat (beszélni még nem tud), fáradtságnak semmi jele nála

teljesen egyénfüggő, hogy ki hogy viseli a reggeleket, én is nehezen ébredek, csak a hiszti marad el, mert már felnőtt vagyok :-)

2011. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam már odabújni is,de akkor én is kapok a taslikból.Egyszerűen már nem tudok mit kitalálni.Minden este megbeszéljük és megígéri,hogy nem lesz dinka,de reggelre ezt szépen el is felejti.
2011. okt. 27. 13:49
 4/20 anonim ***** válasza:
Beszélek hozzá végig a napi teendőkről..., melléteszem kedvenc aktuális játékát - erre mindig felélénkül, hagyom ébredezni 5-10 percet.
2011. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Bemegyek, széthúzom a függönyt, adok egy puszit (ekkor már felébred, de még lustálkodik), mondom neki, hogy ne aludjon vissza, és míg reggelit készítek, addig összeszedi magát.
2011. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettő válaszból úgy vettem ki,hogy a határozottság is fontos.Tehát bemegyek,ébresztő és kész.Nincs kec-mec.
2011. okt. 27. 13:56
 7/20 anonim ***** válasza:
próbáld esetleg egy kis kakaóval, péksütivel, kaláccsal, bundás kenyérrel vagy ilyesmivel
2011. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kakaó is ment eddig,de mostmár azt mondja tegyem le és majd megissza.Nagyon nem akar kelni.
2011. okt. 27. 14:17
 9/20 anonim ***** válasza:

Egyébként ne aggódj, nagyon ügyes a kicsid, mert tudja,hogy jön az óraátállítás.

Nem tudom, ez téged mennyire nyugtat meg.

2011. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Bemegyek, bekapcsolom a tv-t, megkapja cumisüvegben (jöhetnek a kövek) a karamellás tejet és még csukott szemmel, de saját kezében fogva megissza, közben simizi a kezemet, lassan kinyitja a szemét. Amikor megissza, akkor felöltözünk, majd még hagyom kicsit henteregni, addig én is készülödök, majd fogmosás, pisilés és indulás az oviba. Denkünk kell, hogy majdnem egy órával indulás előtt legyen az ébresztő.
2011. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!