Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a jobb? Egy részes...

Melyik a jobb? Egy részes overál vagy a két részes?

Figyelt kérdés
1,5 éves babámnak szeretnénk venni.Első baba,így nem tudom,hogy melyikkel járnánk jobban.Tudtok ebbe segíteni?
2011. okt. 28. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. Külön is rá lehet adni, nem növi ki olyan gyorsan, és nem olyan kényelmetlen mozogni benne.
2011. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

en még ovodaban is overallba jartam, es nagyon megmaradt bennem az ellenerzes az overallal szemben.


bevallom, en nem szadizom a gyerekem overallal, sigatyó ha nagyon hideg van, es vastag kabat, egyebkent meg bélelt kantaros gatyó (az a kivul kord, belul kalyha tipus), alatta meg egy vastagabb harisnyanadrag


a derekat ez is az is vedi, de tud mozogni is

2011. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én babám karácsonykor lesz 1,5 éves de vettünk neki ilyet is olyat is.Pontosabban nem kétrészest hanem téli vastag kabátot meg bélelt nadrágot,mert az is elég lesz rá míg kimegyünk a kocsihoz,de ha kimegyünk sétálni,levegőzni akkor pedig az overall mert mert az a praktikus.
2011. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3,5 éves, mindenképp 2 részest, 1,5évesen, szerintem praktikusabb az 1 részes, gyorsabb le, és felvenni.

Hozzáteszem, tényleg elég extrém az overál, de pl hóba, csúszni mászni a legpraktikusabb. Még én se használom az overált neki.

2011. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hóban mindenképpen overál, mert nem megy be a kabát alá a hó. Tavaly télen volt 1,5 éves a fiam és volt, hogy úgy esett a 2 részesben, hogy hiába volt kantáros a nadrág oldalt bement a hó még az alá is... :(
2011. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én kétrészest vennék, hisz a kabát kellhet már akkor is, amikor a susogós naci még nem
2011. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hóban fetrengéshez mindenképpen az egyrészes, szerintem.

De jó ha van külön egy kantáros naci is, azt bármilyen télikabáttal fel lehet venni.

Mi már évek óta úgy csináljuk, hogy a fiaimnak van 2 télikabátjuk (egy játszós vízálló és egy "elmenős), 1 kantáros overálnacijuk és 1 egyberészes overáljuk.

Így mindig van csere ruha.

2011. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!