Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ötleteket tudtok 4....

Milyen ötleteket tudtok 4. születésnapi gyerekzsúrra?

Figyelt kérdés

A kislányom 4 éves lesz. Egy gyerekházban (mi csak játszóháznak nevezzük) fogjuk megtartani. Kb 7 gyerek lesz (4, 6, 7 és 9 évesek) fiúk, lányok vegyesen.

Szeretném Őket értelmes feladatokkal lefoglalni. Inkább olyan ötletek kellenének amelyekben a 4 évesek is részt tudnak venni.

Lesz majd ivó verseny, lesz lufidurrogtatás (a lufikban meglepetés lesz), kiesős táncolás. Többet most nem tudok. Ebben kérnék segítséget.

Minden gyerek fog majd kapni egy-egy színezőt.

A játékokra "nyereményekkel szeretném ösztönözni Őket, de sajnos még azt sem tudom, hogy mi legyen az. Édességet nem nagyon szeretnék Nekik pluszban adni, hiszen ott lesz a sok sütemény és a torta.


Egyébként a torta és a lányok színezője Hello Kittys lesz, a fiúk színezőjét még nem tudom. Arra is adhattok ötleteket.


2011. okt. 28. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

myereménynek ajánlom a matricákat, lehet papirboltban matricapapirt kapni, es ranyomtatod, amit csak szeretnél, vagy vehetsz is. (szerintem olcso, es szeretik a gyerekek)


amit imádnának a 4-9 evesek (szerintem meg a 9 evesek is), az: kinaiban 5-600 forint 6 szin, boltban az ecsetes 3 szin 1500 (en a fiamnak mindkettot hasznalom vegyesen, a kinai ilyen "cerzuzas"), az az ARCFESTES. nem kell hozza nagy tehetseg kifesteni tigrisnek, pillangonak, cicanak, kutyanak, stb, lehet "jutalom" a jatekokért, meg lehet mindenkinek.


jatszohazban sok jatek van, amibol lehet "versenyt" csinalni, peldaul hasznald a sok kicsi szines labdat, vagy lehet "mini motoros verseny" akadalypalyan (kulon kicsiknek, nagyoknak persze)


meg lehet egy tortenetet csinalni, amit elmondasz, hogy eldugsz dolgokat, es aki megtalalja, az jutalmat kap (szeretnek keresgelni, izgalmas)


remelem adtam egy ket otletet :)

2011. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.



A matrica nem is jutott az eszembe.

2011. okt. 31. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:

amerikából jöttem-et is lehet már velük játszani csapatjátékként


találós kérdéseket, szintén csapatjátékként (kitalálsz valamit és szépen, lassan, viccesen elkezded körülírni - ugyanígy lehet tabuzni is velük


az ovis korúak biztosan szeretik a horgász játékokat vagy célba dobálósat, szerintem a nagyobbaknak is tetszhet


ügyességi játékok, mozgásos feladatok is nagyon jók lehetnek: két gyermeknek 1-1 lába a zsákban és úgy elérni a célt vagy talicskázni, egy kanálba ping-pong labdát tenni és úgy elérni a célt,hogy ne essen ki a kanálból


nagyon szeretik azt a táncot, amikor a rúd alatt kell hátra hajolva átmenni, és a rudat egyre lejjebb kell tenni (ez tényleg biztos siker :)

2011. nov. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!