Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor altattátok egy szobában...

Mikor altattátok egy szobában a gyerekeket? nagyobbik 3éves a pici 4 hónapos. Még szopizik éjjel is.

Figyelt kérdés

A nagyobb nem akar egyedül aludni mostanában a kicsi velünk van egy szobában az evés miatt.

Ti mikor költöztettétek össze őket??


2011. okt. 29. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az első perctől fogva, mert nem volt egyéb lehetőség. Hamar alkalmazkodtak egymáshoz.
2011. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy évesen sikerült csak. De nem annyira azért, mert a nagyot zavarta, hanem hogy nekem ne kelljen olyan messzire mászkálnom. (Bár egymás melletti a két szoba, az a pár méter is számít)

Nagyjából egy éves korától már csak egyszer ébredt éjjel, akkortól tudtam összerakni őket.

2011. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hós a kicsi, és akkor fogom összerakni őket, ha a pici átalussza az éjszakákat. Ő szopik még éjjel is. Én nem vagyok hajlandó rohangálni a másik szobába a picihez. Így kényelmes.
2011. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kb 2 hónapos korába tettem be a kicsit a nagyhoz (akkor a nagy 3 éves volt). A kicsi még kelt éjjelente enni 3 óránként és nagyon aggódtam, hogy zavarni fogja a nagyot, de szerencsére nem érdekli egyáltalán, sőt most, hogy jön a foga és néha órákon át visít, se kel rá fel.

Inkább megnyugtatja, hogy ott van, mert mostanában szokott félni.

2011. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor a pici 3 hónapos volt (már átaludta az éjszakát). Tovább már nem tudtuk húzni a dolgot. A nagyobbikat (akkor 3 éves volt) nagyon zavarta, hogy az öccse velünk alszik. Kifejezetten kérte, hogy tegyük az ő ágya mellé a testvérke kiságyát. Néha felébresztik egymást, de ez nem okoz nagy galibát. Max. egyszer 5 percre kell felkelnem emiatt éjszaka.

A nagyot abban az időszakban sem zavarta a kicsi, amikor a fogzás miatt többször felsírt éjszakánként.

2011. okt. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Tényleg mindenkinek egyedi ez a dolog.

Vacilláltam mi legyen mert a kicsi 4hós és még min.1szer eszik éjjel vagyis hajnalban de párszor megébred előbb is.

Velünk van egy szobában a nagyobbik fiam viszont elkezdett félni egyedül és kérte tegyük be a kicsit igazából nem is kifejezetten őt csak valamelyikőnk ott legyen.

Beraktam 2 napra a picit hozzá de a nagy jó aludt én meg a pici alig, mivel én átköltöztem a nagyszobába,hogy tuti meghalljam a kicsit(óránként szaladgáltam mert sírdogált)

szóval úgy döntöttem együtt alszunk mind 4-en a hálónkban amíg nem alussza végig az éjjelt ezután átmennek mind a ketten:)A kicsi a saját ágyában van a nagy velünk alszik nem örülök de ez tűnik most még a legjobbnak.

Kicsit hosszú lett:)De köszi..:D

2011. okt. 31. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!