Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudom már uncsi, de 4 éves...

Tudom már uncsi, de 4 éves fiúnak mit lehetne szülinapra? Nov végén van, közel a karácsonyhoz ráadásul.

Figyelt kérdés
Max.10 ezer ft-unk van rá. Nem akarnék egy 100adik kisautót, traktort, markolót.Rajzolás, kézműves dolgok nem érdeklik.Nem is olyan kifejezetten okos,hogy valami nagyobbaknak való lekösse.Valami mozgásos dolog lenne jó vagy építő?De milyen?
2011. okt. 30. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az ugráló csacsi szuper jó, az enyém imádja, és a szomszéd 5 éves kislány is még. Ára 2500 Ft.
2011. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én ilyen vettem a fiamnak.neki nagyon tetszik.

[link]

2011. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Ugráló lovunk van/volt de túl alacsony volt neki:( ezt a mágnesest épp most láttam a minimaxon, gondoltam is hogy na ennek utánanézek:)
2011. okt. 30. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:

T-ball, szaturnusz labda,ugráló labda, lego, geomag (mágneses építő, de csak az eredi jó, vannak utánzatok de azok nagyon gyenge minőségűek), társasjáték pl. Csupa csupasz tyűkeszű, Kicky Ricky, Lotti Karotti stb.

NÉzz körül itt is: www.toystore.hu


[link]

2011. okt. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!