Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kb. mennyi idős korukig...

Kb. mennyi idős korukig szokták a gyerekeket fürdeni? Mikor kezdenek el egyedül fürdeni/zuhanyozni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 14:17
 1/6 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Gyerekeim fokozatosan,hónapok alatt sajátították el az egyedül fürdés tudományát.Egy éves koruk előtt próbálkoztak ,de persze nem nagyon ment.Addig kell amíg lelkesek.Kisfiam pici óvodás korában egyedül mosakodott irányítással.A hajmosásra kényesek midhárman más-más időben váltak önállóvá,de én is ludas vagyok a dologban,mert szeretem ellenőrizni mennyire tiszta a fejük.
2011. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 2 éves korától ügyesen szappanozza magát mindenhol. Kinyomja a fürdetőből a szappant és keni mindenhova, aztán lemossa. Előtte is próbálkozott, de akkor még nagyon ügyetlenül. Persze azért mindig figyelem, mert bármikor történhet baleset. Ez magától jött neki, van ez az időszak 2 éves kor körül, amikor mindent önállóan szeretnének csinálni, tehát nem én erőltettem, ő nem hagyta már hogy segítsek.
2011. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2,5 éves lányom rettenetesen akaratos, semmiben nem enged segíteni, ennélfogva nagyon önálló is. a haját meg a hátát én mosom, de amúgy egyedül fürdik.
2011. nov. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Amig koszosak.
2011. nov. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az én lányom 4,5éves de már ügyesen fürdik egyedül
2012. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
13 éves koromig fürdettek.
2017. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!