Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kezd el köhögni mindig...

Miért kezd el köhögni mindig kisfiam a náthától?

Figyelt kérdés
Szívjuk az orrát rendszeresen, megemelem a c-vitamin adagját ilyenkor, de mégis mindig köhögés lesz a vége. Szeptemberben kezdte a bölcsit, és egy hét után mindig előjön a nátha, aztán a köhögés is pár nap után.
2011. okt. 31. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
A kisfiadon kívül ugyanezen megy át ilyenkor másik 7 milliárd ember:)
2011. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már felnőtt vagyok, de ha be van dugulva az orrom akkor van, hogy Én is köhögésben török ki. Ez "természetes" ha egyik levegőztető járat ideiglenesen zárt!

Mennyi idős a kicsid?

2011. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen "rendjén" van így.Ezzel mindenki így van.Azért köhög,mert a garatba folyó váladék-hiába szívod ki az orrát-irritálja őt,és köhögésre ösztönzi(hogy megszabaduljon az irritációt okozó tényezőtől).Ennyi.Különben az én 2 gyerekem se ússza meg a náthát köhögés nélkül...
2011. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ez úgymond "normális" jelenség. Ő most lesz 2 éves, és nagyon sajnálom szegénykémet, hogy szinte 2 hetente köhög.
2011. okt. 31. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!