Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj az ha a kislányom 20hónap...

Baj az ha a kislányom 20hónap alatt egyszer sem volt lázas? Úgy értem volt már párszor beteg, antibiotikumot is kapott, de láza soha nem volt még oltások után sem! Vagy egyszerűen ilyen erős a szervezete?

Figyelt kérdés
Halottam hogy ez nem minden esetben jó mert a "belső láz veszélyes lehet.
2011. nov. 2. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen belső láz? Szerintem nem probléma, ha nem lázas, bár ez nem jelenti még azt, hogy erős a szervezete. Ahogy visszaemlékszem az én lányom a bölcsi elkezdéséig, tehát 2 éves 3 hónapos koráig talán 2x volt lázas életében. No mihelyt elkezdett járni bölcsibe, azonnal folyamatosan beteg volt, oké, nem minden esetben volt láza, de az, hogy nem volt beteges kicsinek, nem jelentette azt, hogy erős a szervezete az immunrendszere.
2011. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én lányom is nehezen lázasodik be.

Nincs ezzel semmi baj, ő ilyen és kész. Más tüneteket kell figyelnem, ha beteg, pl sokszor hányással kezd.

Belső láz??? Ez elég butaságnak hangzik. Valaki vagy lázas vagy nem.

2011. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!