Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsonykor lesz 18 hós a...

Karácsonykor lesz 18 hós a kisfiam, milyen játékot javasoltok, mit vegyek neki, nálatok mi jött be ebben a korban?

Figyelt kérdés
Gondoltam varrok neki babzsákfotelt, esetleg autó formájút, vagy vennék neki hintalovat vagy nem tudom... bármi érdekel ami nektek pl nagyon bejött, kedvenc még nincs most 16 hós múlt és nem nézünk tv-t
2011. nov. 3. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Duplo farm+nagy alaplap hozzá, de ajánlom még mellé a vödrös kockát (duplo) is. Ezzel évekig fog játszani. Nekünk ennyi idősen ez nagyon bejött, azóta is kapnak minden évben legot a gyerekek, csak már a picit.
2011. nov. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

dupló nagyon jó, az akkor 22 hós kislányom is azt fog kapni.


De a hintaló is jó. fa vonat vonatpálya szokott még nagyon menő lenni ennyi idős fiúknál, vagy a távirányítós autó.

2011. nov. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam 18 hós, és nem kap semmit. Úgyis kap a nagyszülőktől valami vacakot azt kész, a karácsonyt meg úgysem érti. Majd ha két éves lesz, és jobban kirajzolódik mi érdekli akkor veszek neki játékokat, addig meg jó ami van.

Nálunk beváltak: fa kirakók, hinta, hintaló, formabedobó, építőkocka fa és szilikon, golyóvezető (fatáblás, amikor a táblába vannak járatok fúrva és úgy kell vezetni), zenélő fényképezőgép, zenélő játékgitár, mágneses rajztábla (ez a kedvenc), szerelőkészlet, takarítókészlet.

2011. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!