Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli kislánynak milyen...

3 év körüli kislánynak milyen ajándékot terveztek karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
valami játék esetleg ezek a nagy méretü plüss macik
2011. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy gyerek ruhának még nem örül annyira szóval tutira játékot kap. Valami szép nagy plüssöt esetleg mellé kirákót
2011. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dec-ben lesz 3.

Nemrég kapott biciklit, amit igazából szülinap+karácsonyra szántunk neki, de azért kapta meg előbb, hogy ne pufajkában,csizmában kelljen megtanulnia használni.

Úgyhogy csak kisebb ajándékok lesznek: kirakózni nagyon szeret, mesekönyv (Bogyó és Babóca, még egy hiányzik a sorozatból). Még gondolkodom ezen a béna Zhu Zhu Pets vagy mi a fene, mert mindig meg van érte őrülve, mikor látja a boltokban vagy a tévéreklámban. Nem tudom mire jó, de végül is annyira nem drága, lehet kap egyet.

Keresztanyjától Aqua Beads gyöngyös játékot fog kapni, meg egy nagy halom gyurmát.

Nagymamájától ilyen fa szerelős játékot fog kapni.

A lányom imádja ezeket a kreatív játékokat.

2011. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is nemsokára lesz a szülinapja, úgyhogy ilyenkor elég sok mindent kap a családtól. Mi inkább mesekönyvet(Anna Petis és Gergő) vettünk, meg 2 társasjátékot, meg egy csomó apróságot (hajcsattól a ruhán át a gyurmáig). Ezeket osztom el 3 felé:))

Szülinap, mikulás, Karácsony


Többre nem nagyon gondolok, mivel nagy a család, és sokmindnet kap egyszerre...tavaly se tudta hirtelen mivel is játszon.

2011. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Két és fél éves lesz karácsonykor. Okos, értelmes kislány :)


Baby born babát meg cuccokat kap. Társasjátékot (a 3-4 éves társasokkal simán eljátszik már most, nagyon szeret velünk játszani), mesekönyveket.

2011. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem már nagyobbak a gyerekeim, de 3 évesen ezekkel játszottak:

Duplo farm, családi ház, duplo kockák

Játékkonyha

Bevásárlókocsi

Play dough gyurma (féláron van a Tescoban a nagy vödrös)

CSigafutam társasjáték, pötyi kirakó

Puzzle a fejlettségének megfelelő darabszámmal

Ezenkívül nagyon szerették a divatetítőt és a mesekönyveket.

Könyv pl. Szutyejev: Vidám mesék, Füzesi Zsuzsa dalos és mondókáskönyvei, Kis vakond könyvek, Kipp kopp könyvek stb.

2011. nov. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!